Current time in Vietnam:
Polish

Czy polski obywatel potrzebuje wizę, aby wjechać na terytorium Wietnamu?

Obywatele Polski potrzebują wizę, aby wjechać na terytorium Wietnamu.

Według dyrektywy rządu ogłoszonej w styczniu, obywatele 40 państw będą uprawnieni do ubiegania się o e-wizę (30 dni, jednokrotny wjazd), włączając obywateli Polski, dlatego osoby posiadające polski paszport, a które chcą odwiedzić Wietnam na około 30 dni, mogą ubiegać się o e-wizę przez oficjalną stronę rządu Wietnamu.

Co jeśli polski obywatel chce pozostać w Wietnamie przez dłużej niż 30 dni lub zamierza odwiedzić ten kraj kilka razy?

W wypadku, jeśli chcesz zostać dłużej niż 30 dni lub potrzebujesz wizy do Wietnamu wielokrotnego wjazdu, zalecamy złożyć wniosek o wizę „on arrival”. Na lotnisku międzynarodowym znajduje się biuro wydające wizy, w którym możesz okazać swoją promesę wizową (wcześniej zaaranżowaną) oraz odebrać wizę.

Visa On Arrival (VOA, „wiza po przylocie”) to jeden z rodzajów wiz wydawanych przez wietnamski Urząd Imigracyjny obcokrajowcom zamierzającym odwiedzić Wietnam.

Jeśli chcesz odebrać swoją wizę po przybyciu na lotnisko międzynarodowe w Wietnamie, powinieneś złożyć wniosek online na stronie zajmującej się wizami wietnamskimi lub skontaktować się ze swoim biurem podróży w Wietnamie, by poprosić o promesę wizową od Urzędu Imigracyjnego Wietnamu.

Następnie, po przylocie na lotnisko międzynarodowe w Wietnamie, musisz pokazać promesę, aby otrzymać wizę w swoim paszporcie.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Zasady zwrotu kosztów March 8, 2021

Nasze zasady zwrotu kosztów obowiązują przy jednomiesięcznej wizie turystycznej jednokrotnego wjazdu oraz jednomiesięcznej wizie turystycznej wielokrotnego wjazdu:

Wybierz jedną z poniższych możliwości otrzymania wizy .

Kroki do otrzymania e-wizy

Co to jest wiza „on arrival?” >> Dowiedz się więcej!

E-wiza jest alternatywą dla papierowych wiz wydawanych przez wietnamskie ambasady. Zamiast aplikować o wizę w Ambasadzie Wietnamu, Urząd Imigracyjny Wietnamu właśnie uruchomił program E-VISA, który pozwala na składanie wniosku przez …

Jakie dokumenty potrzebne są do uzyskania wizy „on arrival” po przylocie do Wietnamu?

Z promesą wizową możesz odebrać wietnamską wizę na lotnisku międzynarodowym Noi Bai (miasto Hanoi), Tan Son Nhat (miasto Ho Chi Minh), Cam Ranh (miasto Nha Trang) oraz Da Nang (miasto …

Promesa wizowa to list, który jest zatwierdzony, podpisany oraz opieczętowany przez Wietnamski Urząd Imigracyjny (Rząd Wietnamu). Pozwala on na odebranie wizy po przylocie na jedno z czterech lotnisk międzynarodowych w …

Visa On Arrival (VOA, „wiza po przylocie”) to jedna z kilku rodzajów wiz, które wydawane są przez Urząd Imigracyjny Wietnamu obcokrajowcom zamierzającym odwiedzić Wietnam.

Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.