Current time in Vietnam:
Polish

Zasady zwrotu kosztów

Nasze zasady zwrotu kosztów obowiązują przy jednomiesięcznej wizie turystycznej jednokrotnego wjazdu oraz jednomiesięcznej wizie turystycznej wielokrotnego wjazdu:

✓ Zwrócimy 100% kosztów, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych usług.

✓ Zwrócimy 100% kosztów, jeśli popełnimy błąd związany z wnioskiem wizowym LUB dostarczymy Ci nowy bez pobierania za to żadnych opłat.

 Zwrócimy 100% kosztów, jeśli Twój wniosek zostanie odrzucony przez Urząd Imigracyjny Wietnamu. Czas wymagany do realizacji zwrotu kosztów

* Zwrot pieniędzy zostanie przekazany na Twoją kartę kredytową/debetową w ciągu 7 dni lub krócej, w zależności od banku

* Zwrot pieniędzy zostanie zrealizowany w przeciągu 1-2 dni, jeśli płatność dokonano za pomocą PayPal.

Zauważ, że przyjmujemy politykę niezwracania kosztów za wnioski o Wizę Biznesową oraz Wizę Przyspieszoną (dotyczy to zarówno wizy turystycznej, jak i biznesowej) złożone przez naszą stronę. Dlatego ważne jest, abyś skontaktował się z nami jak najszybciej, jeśli chciałbyś anulować wniosek złożony w VisaVietnam.NL. W ten sposób uniknie się niepotrzebnych opłat. Kiedy tylko promesa wizowa zostanie przesłana na Twój adres e-mail, nie będziemy już wstanie zwrócić pieniędzy za usługi wizowe.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.