Current time in Vietnam:
Polish

Co to jest promesa wizowa do Wietnamu?

Promesa wizowa to list, który jest zatwierdzony, podpisany oraz opieczętowany przez Wietnamski Urząd Imigracyjny (Rząd Wietnamu). Pozwala on na odebranie wizy po przylocie na jedno z czterech lotnisk międzynarodowych w Wietnamie.

– Zazwyczaj list, który otrzymasz, zawiera do 30 wniosków, a wszystkie nazwiska wnioskodawców wydrukowane są na jednym dokumencie. Promesa tego typu jest tańsza.

Promesa grupowa

– Jeżeli troszczysz się o swoją prywatność czy bezpieczeństwo, możesz poprosić swojego agenta o promesę poufną, na której będzie widnieć tylko Twoje nazwisko i ewentualnie nazwiska członków rodziny lub znajomych, z którymi będziesz podróżować. Promesa tego typu jest droższa.

Pamiętaj:

Wydrukuj całą promesę wizową (najlepiej w kolorze, jednak nie jest to warunek konieczny) i nie zapomnij zabrać jej ze sobą! Niektóre linie lotnicze mogą poprosić o pokazanie promesy jeszcze przed odprawą lub wejściem na pokład. Będziesz też jej potrzebować przy punkcie „Visa on Arrival”, już po przylocie na lotnisko w Wietnamie.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.