Current time in Vietnam:
Ukrainian

Що робити після отримання листа-підтвердження про в’єтнамську візу?

Лист-підтвердження про отримання візи по прибутті буде надіслано Вам на Вашу електронну адресу протягом 24 годин після здійснення оплати. У випадку, якщо протягом цього часу Ви не отримаєте листа-підтвердження, проінформуйте нас про це, надіславши email на info@vietnamimmigration.com

Після отримання листа-підтвердження, Ви повинні роздрукувати його для посадки на літак та пред’явлення в аеропорту по прибутті. Це дасть Вам можливість отримати візу по прибутті в одному з міжнародних в’єтнамських аеропортів – Гной, Хошимін (або Сагой), Дананг. Без листа-підтвердження Ви не зможете сісти на літак, або навіть, якщо сядете на літак, то не зможете отримати візу по прибутті до в’єтнамського аеропорту.

Приготуйте, будь-ласка, готівку для оплати штампу на візу або імміграційний податок у розмірі 45 USD для кожної одноразової візи та 65-95 USD для багаторазової візи.

По прибутті Вам знадобиться 2 фото розміром 4 на 6 см. або паспортного розміру.

Примітки:

Будь-ласка не забудьте роздрукувати лист-підтвердження для Вашої візи.

Не забудьте приготувати готівку, як було зазначено,  для отримання штампу в’єтнамської візи в аеропорті.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.