Current time in Vietnam:
Ukrainian

Що таке В’єтнамська віза по прибутті (ВПП)

В’єтнамська віза по прибутті (ВПП) – це отримання в’єтнамської візи по прибутті до одного з міжнародних в’єтнамських аеропортів (аеропорт Нубай в столиці країни Ханой, Тан Шон Нат – аеропорт в Хошимін, Дананг – аеропорт в місті Дананг) при попередньому отриманні листа-підтвердження від в’єтнамської імміграційної служби.

Для отримання в’єтнамської візи по прибутті Ви повинні  отримати лист-підтвердження. Будь-ласка, заповніть аплікаційну форму он лайн на нашому сайті.

Ось кроки для отримання в’єтнамської візи по прибутті:

Отримайте лист-підтвердження, який дасть змогу отримання в’єтнамської візи по прибутті в аеропорті, заповнивши он лайн форму на нашому сайті. Протягом 12-24 робочих годин після отримання підтвердження від Вас та оплати, ми надішлемо Вам копію листа-підтвердження з кодом, який дасть Вам змогу отримати візу по прибутті до в’єтнамського аеропорту.

Роздрукуйте лист-підтвердження та підготуйте 2 фото розміром 4 на 6 см. для Вашої візи, яку Ви зможете отримати по прибутті до аеропорту. Не забудьте роздрукувати лист-підтвердження та взяти його з собою.

Оплата за візу буде здійснюватися готівкою  прямо в аеропорту при отриманні візи: 25 USD з особи за одноразову візу та 50 USD з особи за багаторазову візу.

Примітки:

Якщо немає спеціальних побажань, ми автоматично домовляємося про візу, яку Ви зможете отримати по прибутті до одного з аеропортів В’єтнаму.

Якщо Ви бажаєте в’їхати до В’єтнаму через наземний чи морський кордон, зв’яжіться, будь-ласка, заздалегідь з в’єтнамським посольством.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.