Current time in Vietnam:
Ukrainian

Вимоги до В’єтнамська віза он лайн

Для тих, хто бажає отримати в’єтнамську візу безпосередньо у в’єтнамському посольстві або консульстві, необхідно зв’язатися з ними напряму для отримання вимог, оскільки вони можуть дещо відрізнятися у кожному окремому посольстві.

Для тих, хто не має часу або не має в’єтнамського посольства у своєму регіоні, ми рекомендуємо подати заявку на отримання в’єтнамської візи, скориставшись нашими послугами та забравши візу по прибутті до В’єтнаму в аеропорту. Лише заповніть заявку он лайн і більше не потрібно ніяких паперів для отримання В’єтнамської візи по прибутті.

Для отримання Візи по прибутті до В’єтнаму, пам’ятайте про необхідність отримати спочатку лист-підтвердження з кодом, який дасть можливість забрати візу в аеропорту.

Якщо Ви подаєте заявку на отримання візи, скориставшись нашою послугою, Вам немає необхідності подавати будь-які документи. Просто заповніть он лайн форму на нашому вебсайті або надішліть Ваш запит на наш email info@vietnamimmigration.com.

  • Повне ім’я (зазначене в паспорті)
  • Дата народження (день/місяць/рік)
  • Національність
  • Номер паспорту
  • Бажана дата в’їзду та виїзду з В’єтнаму
  • Яка віза Вам потрібна (одноразова чи багаторазова)?
  • Спеціальні вимоги (якщо є)

Примітка:

Якщо немає спеціальних побажань, ми автоматично домовляємося про візу, яку Ви зможете отримати по прибутті до одного з аеропортів В’єтнаму.

Якщо Ви бажаєте в’їхати до В’єтнаму через наземний чи морський кордон, зв’яжіться, будь-ласка, заздалегідь з в’єтнамським посольством.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.