Current time in Vietnam:
Ukrainian

Процедура отримання в’єтнамської візи он лайн

Отже, протягом 24 годин після Вашої оплати, ми надсилаємо Вам лист-підтвердження про отримання Вами віз в аеропорті. Якщо Ви не отримаєте листа-підтвердження протягом 24 годин після оплати, повідомте нам, будь-ласка, про це на електронну адресу info@vietnamimmigration.com

Ось як це буде відбуватися.

Крок 1.

Після надсилання нам заявки на отримання візи через наш сайт www.vietnamimmigration.com, Ви отримаєте від нас підтвердження про отримання заявки на візу.

Ми відправимо Вам платіжне доручення протягом  однієї робочої години максимум після перегляду Вашої заявки на візу. Ви можете здійснити оплату за допомогою кредитних карток, платіжних систем  Paypal та Western Union або банківських переказів.

Крок 2.

Протягом доби після отримання платежу, ми надішлемо лист-підтвердження з кодом, за допомогою якого Ви зможете забрати візи по прибутті до одного з в’єтнамських аеропортів (Хошимін , Ханой або Дананг). Лист-підтвердження буде надіслано Вам електронною поштою, у форматі JPEG, PNG або PDF, прикріпленим файлом. Якщо Ви не отримаєте листа-підтвердження протягом 24 годин після оплати, повідомте нам, будь-ласка, про це на електронну адресу info@vietnamimmigration.com

Крок 3.

Після отримання листа-підтвердження, його необхідно роздрукувати для пред’явлення при посадці на літак і отримання Вашої візи в аеропорту (Хошимін, Сайгон або Дананг). Без цього листа-підтвердження Ви не зможе в’їхати до В’єтнаму і забрати візу.

Будь-ласка, приготуйте 2  фото розміром 4 на 6 см. або паспортного розміру, прийнятого у Вашій країні + долари США для оплати штампу візи в аеропорті – 25$/ за кожну одноразову візу та 50 $/ за кожну багаторазову візу.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.