Current time in Vietnam:
Ukrainian

В’єтнамська віза в аеропорту

Є 2 способи отримання в’єтнамської візи: 1) Отримання візи у В’єтнамському посольстві перед відвідуванням В’єтнаму; 2) Отримання візи за програмою  В’єтнамська віза по прибутті, якщо поблизу Вас немає посольства/консульства. Будь-ласка, пам’ятайте про необхідність отримання листа-підтвердження, якщо Ви бажаєте отримати візу по прибутті до в’єтнамського аеропорту. Лист-підтвердження від уряду дозволить Вам в’їхати до В’єтнаму через три аеропорти: Ханой, Хошимін та Дананг.

Коли Ви прибудете до в’єтнамського аеропортів в містах Ханой, Хошимін або Дананг, Ви побачите напис “landing visa counter” – «віза по приземленню» перед проходом митного догляду, будь-ласка, підійдіть туди та покажіть лист-підтвердження для отримання штампу візи у Вашому паспорті перед проходом пропускного пункту.

Ті громадяни, які можуть в’їжджати без візи, але бажають залишатися на території довше дозволеного терміну та які до цього подали заявку на лист-підтвердження, підійдіть відділу віз по приземленню та пред’явіть лист-підтвердження, для отримання візи, яка дасть Вам можливість перебувати на території довше. Лист-підтвердження для Вашої візи буде недійсним, якщо Ви підете прямо до пропускного пункту та офіцер митної служби подумає, що Ви бажаєте в’їхати до В’єтнаму по особливому візовому режиму. В цій ситуації можуть опинитися громадяни: Данії, Норвегії, Швеції, Фінляндії, Японії, Кореї (Сеулу), Росії, Сінгапуру, Малайзії, Індонезії, Таїланду, Лаосу, Камбоджі, Філіппін.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.