Current time in Vietnam:
Ukrainian

В’єтнамська віза для подорожей

Ви бажаєте відвідати В’єтнам, але не знаєте, який тип візи підходить саме Вам? Не турбуйтеся.

Ви повністю заплуталися чи Вам потрібна одноразова чи багаторазова віза до В’єтнаму? Ви не знаєте чи їхати до В’єтнаму туристичною чи бізнес візою?

Не турбуйтеся, дивіться нижче:

Багаторазова віза: дозволить Вам в’їхати/виїхати, а потім повернутися до В’єтнаму необхідну кількість разів протягом 1 – 3 місяців від заявленої Вами дати. А одноразова віза дозволяє Вам в’їхати та виїхати лише раз.

У Вас бізнес віза, але Ви в’їхали до В’єтнаму, як турист, не турбуйтеся з бізнес візою Ви можете подорожувати по В’єтнаму без проблем. Однак, не забудьте подати заявку на бізнес візу, якщо їдете до В’єтнаму у справах. Надішліть нам email на info@vietnamimmigration.com, якщо Вам потрібно приїхати у справах, а ми надіслали лист-підтвердження для туристичної візи, звичайно ми не візьмемо додаткової плати за виправлення цього непорозуміння.

Надішліть email на info@vietnamimmigration.com для отримання додаткової інформації, якщо Ви не знайшли потрібної Вам інформації

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.