Current time in Vietnam:
Ukrainian

В’єтнамська віза для в’їзду

Подорожуючі повинні подавати на в’єтнамську візу, якщо вони планують подорожувати В’єтнамом. Громадяни країн, перерахованих нижче, не потребують візи для подорожі В’єтнамом:

Таїланд, Індонезія, Сінгапур, Малайзія, Камбоджа, Лаос, Філіппіни та Бруней не потребують в’єтнамської візи для відвідування В’єтнаму терміном до 30 днів. Не забудьте, будь-ласка, подати заявку для отримання В’єтнамської візи, якщо збираєтесь перебувати на території В’єтнаму довше.

Громадяни Кореї, Японії, Норвегії, Данії, Швеції, Фінляндії та Росії не потребують візи, якщо вони планують перебувати на території В’єтнаму менше 15 днів. Не забудьте, будь-ласка, подати заявку для отримання В’єтнамської візи, якщо збирається перебувати на території В’єтнаму довше.

Громадяни всіх інших країн мусять отримати в’єтнамську візу для уникнення проблем під час Вашої подорожі.

Є 2 варіанти отримання в’єтнамської візи:

1/Отримання візи у В’єтнамському посольстві у Вашій країні.

2/Отримання візи через уповноваженого агента за допомогою листа-підтвердження для отримання В’єтнамської візи по прибутті до в’єтнамського аеропорту. Лист-підтвердження – це лист, схвалений В’єтнамською Імміграційною Службою (В’єтнамським Урядом), який дозволить Вам забрати Вашу візу по прибутті до в’єтнамського аеропорту. Агент збере Ваші особисті данні та передасть їх до В’єтнамської Імміграційної Служби (В’єтнамського Уряду) для отримання листа-підтвердження.

Будь-ласка надішліть нам email на info@vietnamimmigration.com, якщо Ви бажаєте отримати візу по прибутті до в’єтнамського аеропорту.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.