Current time in Vietnam:
Ukrainian

В’єтнамська бізнес віза

Якщо Ви бажаєте працювати або займатися бізнесом у В’єтнамі, Вам необхідно подавати заявку на бізнес візу до В’єтнаму.

Будь-ласка, зауважте, що якщо Ви бажаєте працювати у В’єтнамі на законних підставах, Вам необхідно отримати дозвіл на роботу у В’єтнамі, і бізнес віза є лише однією з умов для подачі заявки на дозвіл на роботу. Дозвіл на роботу відрізняється від бізнес візи, зверніть увагу, що бізнес віза не є дозволом на роботу у В’єтнамі.

Ми автоматично домовляємося про лист-підтвердження для отримання туристичної візи терміном на 1 місяць та бізнес візи терміном на 3 місяці.

Якщо Вам потрібна ділова віза, а ми надіслали лист-підтвердження про туристичну візу, негайно надішліть нам email на info@vyetnamviza.com та попросіть нового листа підтвердження для отримання бізнес візи, звичайно ми не будемо брати додаткової плати за будь-які зміни.

Якщо Ви бажаєте отримати туристичну візу, а ми надіслали лист-підтвердження на бізнес візу по прибутті до В’єтнаму, не турбуйтеся з бізнес візою, Ви можете подорожувати без проблем, отже не має потреби будь-що змінювати. Загалом, з бізнес візою Ви можете подорожувати В’єтнамом без проблем, але з туристичною візою іноді можуть виникнути проблеми, якщо займатися роботою чи бізнесом. Будь-ласка, не забудьте подати заявку саме на бізнес візу, якщо Ви підпадаєте під наступні категорії (це лише деякі випадки з якими ми мали справу і ми будемо дуже вдячні, якщо Ви поділитеся своїм досвідом на info@vietnamimmigration.com.

Моряки, які в’їжджають до В’єтнаму через аеропорти, але потім мають намір поплисти на судні у справах або виїхати на ньому з території В’єтнаму.

Члени екіпажу мають подати заявку на бізнес візу, якщо вони знаходяться на чергуванні.  Люди, які відвідують міжнародні конференції у В’єтнамі також мусять подавати на бізнес візу.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.