Current time in Vietnam:
Ukrainian

В’єтнамські міжнародні аеропорти

Ось перелік міжнародних аеропортів В’єтнаму аеропорт Тан Сон Нхут в місті Хошимін (або Сайгон). Місто Хошимін, також називається Сайгон, розташоване на півдні В’єтнаму. Це місто відоме своїм ринком Ben Thanh, тунелем Cu Chi, музеєм Війни та лісом Can Gio. В’єтнамська віза по прибутті доступна в аеропорту Тан Сон Нхут, якщо у Вас є лист-підтвердження.

Міжнародний аеропорт Ной Бай в місті Ханой. Ханой – це столиця В’єтнаму, розташована на півночі країни. Воно відоме своїми 36 вулицями, озерами та багатьма стародавніми видатними місцями, привабливими для туристів. В’єтнамська віза по прибутті також доступна в аеропорту Ной Бай, якщо у Вас є лист-підтвердження.

Міжнародний аеропорт Дананг в місті Дананг –  одному з найбільших міст В’єтнаму. Місто розташоване в центральній частині В’єтнаму. Воно відоме своїм музеєм Cham, Мармуровими горами та пляжами. В’єтнамська віза по прибутті також доступна в аеропорту Дананг, якщо у Вас є лист-підтвердження.

Міжнародний аеропорт Камрань в місті Нячанг. Місто розташоване в центральній частині країни. Нячанг відомий своїми гаванями, пляжами та спокійними островами. В’єтнам віза після прибуття доступна в аеропорту Камрань.
Аеропорт Кат-Бі в Хайфон. Хайфон є одним з найбільших міст В’єтнаму. Місто розташоване в північній частині країни. Послуга В’єтнамська віза по прибутті тут не доступна.
Міжнародний аеропорт Фу Бай в Хюе. Це місто, розташоване в центральній частині країни. Воно відоме стародавньою Імперською Цитаделлю та Королівським Музичним Палацом. Послуга В’єтнамська віза по прибутті тут не доступна.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.