Current time in Vietnam:
Ukrainian

Чи є В’єтнамська віза по прибутті законною?

Так, В’єтнамська віза по прибутті є законною. Ви повинні мати лист-підтвердження від В’єтнамської Імміграційної служби (В’єтнамського уряду), після чого, Ви зможете отримати Візу по прибутті в аеропорт В’єтнаму.

Після отримання запиту на візу через email або заповнену он лайн аплікаційну форму, ми передамо Вашу заявку до В’єтнамської Імміграційної Служби для схвалення.  Як тільки Ваша заявка на В’єтнамську візу буде схвалена, Ви отримаєте листа-підтвердження через email. Будь-ласка, не забудьте роздрукувати лист-підтвердження для посадки на літак та прибуття до аеропорту В’єтнаму.

Загалом, Ваша віза схвалюється В’єтнамською Імміграційною Службою. Ми лише беремо Ваш запит на отримання візи та передаємо до урядового офісу для підтвердження. Плата, яку ми отримуємо, називається оплата за послуги (кошти, які Ви сплачуєте за наші послуги для отримання листа-підтвердження для Вашої візи).

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.