Current time in Vietnam:
Ukrainian

Як отримати візу до В’єтнаму?

Є 2 варіанти отримання в’єтнамської візи:

1/ Отримання візи у В’єтнамському посольстві перед відвідуванням В’єтнаму. Ви можете безпосередньо відвідати В’єтнамське посольство для подачі заявки на отримання візи або Ви можете отримати візу у В’єтнамському посольстві з листом-підтвердженням від В’єтнамської Імміграційної служби, маючи відповідний код. Для отримання листа-підтвердження Ви можете надіслати заявку на www.vietnamimmigration.com або до будь-якого туристичного агентства у В’єтнамі. Вони зроблять Вам лист-підтвердження за невелику плату. Будь-ласка, обов’язково вкажіть у Вашій заявці, якщо Ви бажаєте забрати візу у посольстві або надішліть email за адресою info@vietnamimmigration.com.

2/ Отримання візи за програмою  В’єтнамська віза по прибутті (можливість забрати візу по прибутті в пункті перетину кордону) – це простий та дієвий спосіб, але люди ще мало обізнані з ним. Ви можете звернутися до будь-якого туристичного агентства у В’єтнамі або подати заявку он лайн на сайті www.vietnamimmigration.com, натиснувши кнопку надіслати візову форму он лайн. Після чого ми надішлемо лист-підтвердження для отримання В’єтнамської візи по прибутті до аеропорту. Ми рекомендуємо Вам обрати програму В’єтнамська віза по прибутті до В’єтнаму. Це простий і надійний спосіб отримати візу по прибутті до В’єтнаму, який не потребує зайвих витрат. Це зручно та законно, оскільки В’єтнам зараз гостинно запрошує все більше туристів та бізнесменів відвідати його.

Примітка:

Ми автоматично влаштуємо Вам візу по прибутті до В’єтнаму, якщо у Вас не буде інших побажань. Будь-ласка, проінформуйте нас, якщо Ви бажаєте отримати візу у В’єтнамському посольстві через email info@vietnamimmigration.com.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.