Current time in Vietnam:
Ukrainian

Як перевірити стан моєї заявки на в’єтнамську візу?

Для перевірки стану Вашої заявки на візу до В’єтнаму надішліть нам, будь-ласка, Ваше повне ім’я та номер паспорту за адресою info@vietnamimmigration.com , потім наш агент перевірить Ваш запит та швидко надішле інформацію Вам на email.

Чому Ви не маєте змогу, перевірити самостійно свої данні он лайн?

Для захисту Ваших особистих даних та конфіденційності, ми не зберігаємо Ваші дані на нашому вебсайті. Оскільки ніхто не може 100% гарантувати захист вебсайтів від хакерів, і ми також, звичайно, не можемо цього гарантувати. Таким чином, ми захищаємо Вашу приватність, тому, будь-ласка, зв’язуйтеся з нами через email info@vietnamimmigration.com для перевірки стану отримання візи.

Чому не можна зв’язатися з нами по телефону для перевірки стану отримання візи?

Отримання візи для в’їзду в країну є дуже важливою процедурою, і ми не хочемо, щоб Ви втратили свої гроші, у випадку виникнення будь-яких непорозумінь стосовно візи. Таким чином, нам потрібне обов’язкове підтвердження через email для уникнення будь-яких проблем. Це надасть нам змогу вірно зрозуміти всю інформацію стосовно Вашого запиту на Візу, і, в свою чергу, Ви також отримаєте підтвердження від нас через email.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.