Current time in Vietnam:
Ukrainian

Чи можу я отримати В’єтнамську візу в той самий день?

Так, це можливо. З нашою службою візової підтримки Ви можете отримати В’єтнамську візу по прибутті протягом того самого дня або швидше, у випадку необхідності.

Завдяки нашій стандартній процедурі, Ви отримаєте лист-підтвердження протягом 24 годин після оплати, у випадку необхідності отримання візи швидше, поінформуйте нас про це через email info@vietnamimmigration.com для здійснення процедури в той самий день. Будь-ласка, зауважте, що за терміновість може вимагатися доплата $15.

Зазвичай ми надсилаємо листа-підтвердження для Вашої В’єтнамської візи протягом 24 годин після оплати, якщо наш агент не надіслав Вам листа-підтвердження, як зазначено вище, пишіть на електрону адресу  info@vietnamimmigration.com,.

Якщо Ви бажаєте отримати В’єтнамську візу он лайн в той самий день, будь ласка, заповніть  візову форму он лайн, а потім надішліть email за адресою info@vietnamimmigration.com з повідомленням про терміновість замовлення.

Примітка:

Якщо Ви бажаєте отримати термінову візу до В’єтнаму у Суботу або Неділю, державні свята, оплата за послуги складатиме $180 або більше (включаючи оплату за штамп у одноразовій візі  на місяць).

У випадку необхідності отримання термінових віз, будь-ласка, надсилайте  email на адресу info@vietnamimmigration.com, для повної впевненості, що ми займемося Вашою терміновою візою.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.