Current time in Vietnam:
Slovak

Prečo vybrať vietnamské víza online?

Vietnamské víza vyzdvihnuté pri príchode (VOA -Vietnam visa on arrival) boli predstavené v roku 2003 a v roku 2011 sa stali najpoužívanejším spôsobom vybavovania víz medzi turistami z Austrálie, Severnej Ameriky a Európy.   Spolu s tým, ako Vietnam otvára svoje ekonomické a cestovateľské dvere sa množstvo víz typu VOA neustále prudko zvyšuje.  Spolu s rastúcim počtom udelených víz však pribúdajú aj spoločnosti ponúkajúce služby vybavenie týchto víz.  Priekopníctvo v tejto službe je svetovo renomovanou službou. Nižšie môžete nájsť informácie o tom, či je pre vás použitie víz typu VOA dobrou voľbou.

1. Jednoduchý postup.

Získanie víz typu VOA je vcelku jednoduché. Stačí navštíviť webovú stránku www.vietnamimmigration.com, kde vyplníte online formulár a následne kliknite odoslať a uskutočníte platbu pomocou kreditnej karty alebo služby paypal. Vyplnenie žiadosti o udelenie víz do Vietnamu trvá niekoľko minút. V priebehu 24 hodín od prijatia platby vám vybavíme schvaľovací list od vietnamskej vlády, ktorý vám umožní vyzdvihnúť si vaše víza po príchode na jedno z medzinárodných vietnamských letísk. Stačí, aby ste si tento list doma vytlačili a preukázali sa ním pri nástupe na palubu a po príchode do Vietnamu si prevezmete svoje víza.

Ak plánujete do Vietnamu cestovať po súši, musíte si zabezpečiť vietnamské víza, ktoré sa pripájajú k cestovnému pasu. V tomto prípade pre získanie víz kontaktujte priamo vietnamskú ambasádu/konzulát.

2. Ušetrite čas.

Namiesto návštevy ambasády/konzulátu a čakania niekoľko dní na vaše víza, si teraz môžete podať žiadosť online na adrese www.vietnamimmigration.com, ktorá vám zabezpečí víza, ktoré si 24 hodín po zaplatení môžete vyzdvihnúť na medzinárodnom vietnamskom letisku. Dokonca aj v urgentných prípadoch je možné vaše vietnamské víza vybaviť v priebehu jedného pracovného dňa. V niektorých prípadoch sa môže stať, že bude ambasáda/konzulát vo vašej krajine počas sviatkov zatvorený, avšak naša spoločnosť vo Vietname bude k dispozícii a umožní vám vybaviť vaše víza aj počas sviatkov vo vašej krajine.

3. Požiadajte o víza odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Stačí vám počítač s pripojením na internet.

Nerobte si starosti, ak sa vo vašej oblasti nenachádza vietnamská ambasáda alebo konzulát. V tomto prípade je použitie vietnamských víz vyzdvihnutých po príchode najlepšou voľbou. Dokonca aj počas dovolenky v inej krajine môžete prostredníctvom internet a našej webovej stránky www.vietnamimmigration.com jednoducho požiadať o vietnamské víza. Vyplnenie žiadosti o víza trvá iba niekoľko minút. V priebehu 24 hodín od prijatia platby dostanete schvaľovací list od vietnamskej vlády, ktorý vám umožní vyzdvihnúť si víza po príchode na jednom z vietnamských medzinárodných letísk. Stačí si schvaľovací list vytlačiť a preukázať sa ním pri nástupe na palubu a pri príchode do Vietnamu si už môžete nechať opečiatkovať vaše víza.

Pre viac informácií nás kontaktujte na adrese info@vietnamimmigration.com.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.