Current time in Vietnam:
Slovak

Ktorí občania nepotrebujú vietnamské víza?

Iba občania vybraných krajín môžu navštíviť Vietnam bez vstupných víz. Ide o občanov týchto krajín:

– Väčšina krajín, ktoré sú členmi organizácie ASEAN (Thajsko, Indonézia, Singapur, Malajzia, Myanmar, Kambodža, Laos, Filipíny a Brunej). Obyvatelia týchto krajín nepotrebujú víza pre návštevy do 30 dní. Nezabudnite, že ak ste občanom niektorej z týchto krajín a chcete vo Vietname zostať dlhšie, je potrebné o víza požiadať.

– Občania krajín Kórea, Japonsko, Nórsko, Dánsko, Švédsko, Fínsko a Rusko nepotrebujú vietnamské víza pre návštevu, ktorá nepresahuje 15 dní. Nezabudnite, že ak ste občanom niektorej z týchto krajín a chcete vo Vietname zostať dlhšie, je potrebné o víza požiadať.

– Obyvatelia všetkých ostatných krajín si musia pred vstupom do Vietnamu víza vybaviť (vietnamské víza vydané pred vycestovaním do Vietnamu vydávajú vietnamské ambasády a konzuláty) alebo vopred schválené vstupné víza do Vietnamu (víza vydané po príchode do Vietnamu na medzinárodnom letisku).

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.