Current time in Vietnam:
Slovak

Vietnamské víza prevzaté na letisku

Existujú 2 spôsoby, ako získať víza pre vstup do Vietnamu: 1) Požiadať o vietnamské víza na vietnamskej ambasáde alebo konzuláte vo vašej lokalite, alebo 2) Požiadať nás o vybavenie schvaľovacieho listu, ktorý vám umožní vyzdvihnutie vietnamských víz po príchode na letisko vo Vietname. Toto riešenie je obzvlášť výhodné, ak nie je vo vašom okolí vietnamská ambasáda alebo konzulát.

Nezabudnite prosím požiadať o schvaľovací list, ak si chcete víza vyzdvihnúť na letisku po príchode do Vietnamu. List schválený vládou vám umožní vstúpiť do Vietnamu tromi letiskami: Hanoj, Hočiminovo mesto a Danang.

Keď dorazíte na vietnamské letisko v meste Hanoj, Hočiminovom meste alebo Danangu, uvidíte pred imigračnou radou kuriéra príchodových víz. Tomuto kuriérovi ukážete váš schvaľovací list, ktorý vám umožní okolkovanie vašich víz v pase pred tým, než prejdete ku východu.

Pre tých občanov, ktorí môžu vstúpiť do Vietnamu bez víz, no chcú vo Vietname zostať dlhšie a preto požiadali o schvaľovací list, je dôležité zájsť za kuriérom a vyzdvihnúť si víza, ktoré umožnia dlhší pobyt. Schvaľovací list pre vaše víza bude neplatný, ak prejdete priamo k východu a check-out na imigračnej kontrole, pretože imigračný úradníci si budú myslieť, že chcete do Vietnamu vstúpiť len na základe vízovej výnimky. Táto situácia sa týka občanov krajín: Dánsko, Nórsko, Švédsko, Fínsko, Thajsko, Kórea, Japonsko, Rusko, Singapur, Malajzia, Indonézia, Laos, Kambodža a Filipíny.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.