Current time in Vietnam:
Slovak

Vietnamské víza online

Vietnamské víza online, o ktorých hovoríme, predstavujú vietnamské víza, ktoré získate prostredníctvom autorizovanej kancelárie emailom alebo zaslaním online formulára. Kancelária zašle vašu žiadosť o vietnamské víza na vietnamský imigračný úrad, aby získala schvaľovací list, ktorý vám umožní víza vyzdvihnúť po príchode na vietnamské letisko.

Keď dostanete schvaľovací list pre vyzdvihnutie víz po príchode na medzinárodné letisko vo Vietname, uvidíte vo schvaľovacom liste meno autorizovanej osoby, ktorá je zodpovedná za vaše víza. Osoba alebo osoby uvedené v schvaľovacom liste budú zodpovedné za vybavenie náležitostí na Vietnamskom imigračnom úrade a za prípadné problémy s vízami na letisku.

O vybavenie schvaľovacieho listu môžete požiadať online prostredníctvom webovej stránky www.vietnamimmigration.com (prijíma kreditné karty, platby paypal a bankové prevody) alebo zaslaním emailu na adresu info@vietnamimmigration.com, kde získate ďalšie informácie.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.