Current time in Vietnam:
Slovak

Vietnamský vízový formulár

Vietnamský vízový formulár je formulár, ktorý musíte vyplniť pre získanie víz po príchode na letisko. Vietnamský vízový formulár je po pristátí dostupný pri priehradke s vízami.

Vízovú priehradku uvidíte pred imigračnou kontrolou, keď pristanete na letisku vo Vietname. Pri vízovej priehradke budete musieť vyplniť formulár pre získanie víz po príchode.

Ak chcete získať formulár pre vietnamské víza po príchode do Vietnamu, zašlite prosím email na adresu info@vietnamimmigration.com. Tento formulár môžete vyplniť a podpísať vopred, aby ste si po príchode ušetrili čas.

Nezabudnite si vytlačiť schvaľovací list pre vaše víza, ktoré prevezmete po príchode na vietnamské letisko. Ak nebudete mať schvaľovací list, ktorým sa preukážete, budete mať po príchode veľké problémy.

YOU MIGHT BE INTERESTED

Vietnamský vízový formulář je formulář, který musíte vyplnit pro získání víz po příjezdu na letiště. Vietnamský vízový formulář je po přistání dostupný u přepážky s vízy.

Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.