Current time in Vietnam:
Slovak

Vietnamské cestovné víza

Chcete pricestovať do Vietnamu, no neviete, ktoré víza sú pre vás tie správne? Nerobte si starosti!

Ste zmätený z jednorazových vietnamských víz a víz pre viac vstupov? Neviete, aký je rozdiel medzi cestovaním s pracovnými a turistickými vízami? Nebojte sa, vysvetlenie nájdete nižšie:

Víza pre viac vstupov umožňujú vstúpiť/opustiť Vietnam a znovu do neho vstúpiť viackrát v priebehu 1 alebo 3 mesiacov od dátumu, kedy ste o víza požiadali. Jednorazové víza umožňujú do Vietnamu vstúpiť a opustiť ho iba raz.

Ak máte pracovné víza, no chcete do Vietnamu vstúpiť iba ako turista, tak si nemusíte robiť starosti, pretože s pracovnými vízami môžete po Vietname bez problémov cestovať. Avšak pamätajte si prosím, že ak chcete vo Vietname pracovať, je nevyhnutné požiadať o pracovné víza. Zašlite nám prosím email na adresu info@vietnamimmigration.com, ak vstupujete do Vietnamu pre pracovné účely, no my sme vám vybavili víza pre turistické účely. Bezplatne vám vybavíme správne víza.

Ak vám vyššie uvedené informácie nestačia, kontaktujte nás na adrese info@vietnamimmigration.com a my vám radi poradíme

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.