Current time in Vietnam:
Slovak

Získanie víz do Vietnamu je teraz možné v priebehu 24 hodín

Portál www.vietnamimmigration.com oznamuje, že môže vybaviť víza do Vietnamu v priebehu 24 hodín. Uchádzači môžu vyplniť svoje formuláre a požiadať o expresné spracovanie víz. Tento postup je ideálny pre tých, ktorí navštevujú Vietnam v zhone. Zariadenie je dostupné sedem dní v týždni, 24 hodín denne, bez ohľadu na to, či je sobote nedeľa alebo dokonca sviatok.

“Núdzové spracovanie sa v súčasnosti uskutočňuje prostredníctvom emailu a nie cez telefón. Získanie víz do Vietnamu je drahý a náročný proces a preto je dôležité, aby sme správne porozumeli vašim požiadavkám. Ak vyhľadáte informácie cez email, objasníme vám celú situáciu”: informuje hovorca portálu www.vietnamimmigration.com.

Okrem služby poskytovania expresných víz sa spoločnosť špecializuje aj na poskytovanie elektronických víz. Všetci žiadatelia musia vyplniť online formulár, zaplatiť zaň prostredníctvom platobnej brány G2S a prijať v priebehu 2 pracovných dní schvaľovací list. Svoje víza si môžu nechať dať opečiatkovať na vízovej priehradke na letisku.

“Nemusíte sa báť, že informácie, ktoré poskytnete, budú zneužité. Stránka je kompletne zabezpečená a neexistuje vôbec žiadna šance, že vaše údaje by mohli byť zneužité.”: dodáva hovorca.

Na konci procesu je od žiadateľov vyžadované, aby zaplatili servisný poplatok a poplatok za kolok. Poplatky sú flexibilné, v závislosti od veľkosti skupiny. Napríklad skupina viac než 10 ľudí platí vždy menej. “Poznáme vietnamské zákony a sme na pozore pred nariadeniami, ktoré v tomto procese rozhodujú. S viac než 10 ročnými skúsenosťami v oblasti imigrácie do Vietnamu sme v tej správnej pozícii, aby sme vám pomohli”: dodáva hovorca.

Pretože Vietnam v súčasnosti otvára svoju ekonomiku, prichádza do neho množstvo ľudí, ktorí hľadajú v tejto krajine príležitosti pre podnikanie. Ľudia na svoje víza už viac nemusia čakať niekoľko dní. V súčasnosti si môžu víza zabezpečiť okamžite prostredníctvom vopred schválených schvaľovacích listov s kódmi, ktoré umožňujú vyzdvihnutie víz na medzinárodných letiskách. Portál www.vietnamimmigration.com používa tento systém, aby žiadateľom pomohol vstúpiť do Vietnamu.

O portáli www.vietnamimmigration.com: Spoločnosť má viac než 10 rokov skúseností v oblasti vybavovania víz pre návštevníkov Vietnamu. Tieto víza je možné vybaviť prostredníctvom schvaľovacích listov, ktoré je možné vyzdvihnúť na všetkých medzinárodných letiskách, vrátane medzinárodného letiska Noi Bai v meste Hanoj, medzinárodného letiska Tan Son Nhat v Hočiminovom meste (Saigon) a na medzinárodnom letisku Danang v meste Danang.

Pre ďalšie informácie navštívte stránku www.vietnamimmigration.com

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.