Current time in Vietnam:
Slovak

Ako získať víza do Vietnamu?

Existujú dva spôsoby, ako získať víza do Vietnamu:

1/ Získať víza na vietnamskej ambasáde pred tým, ako pricestujete do Vietnamu. Môžete priamo navštíviť vietnamskú ambasádu a požiadať o vietnamské víza, alebo si môžete svoje víza nechať opečiatkovať na vietnamskej ambasáde po tom, ako donesiete schvaľovací list (obsahujúci kód pre vyzdvihnutie vo Vietname) z Vietnamského imigračného úradu. O schvaľovací list môžete požiadať na stránke www.vietnamimmigration.com alebo v ktorejkoľvek cestovnej kancelárii vo Vietname. Kancelária vám za malý poplatok schvaľovací list vybaví. Ak si prajete víza vyzdvihnúť na ambasáde, zadajte špeciálnu objednávku alebo nás kontaktujte na adrese info@vietnamimmigration.com.

2/  Získať víza po príchode do Vietnamu (vyzdvihnutie víz pri check-ine na vietnamskom letisku). Ide o jednoduchý spôsob, o ktorom však veľa ľudí nevie. Môžete požiadať akúkoľvek cestovnú kanceláriu vo Vietname alebo si môžete podať žiadosť online na adrese www.vietnamimmigration.com kliknutím na položku odoslať vízový formulár online. Následne pre vás vybavíme schvaľovací list pre vietnamské víza, ktoré si po príchode vyzdvihnete na vietnamskom letisku.

My vám odporúčame vybrať si možnosť vyzdvihnúť víza po príchode do Vietnamu. Vyzdvihnutie víz na vietnamskom medzinárodnom letisku je jednoduché, spoľahlivé a nevyžaduje žiadne dodatočné poplatky. Ide o pohodlný a legálny spôsob, ktorým v súčasnosti Vietnam povzbudzuje cestovateľov a podnikateľov, aby túto krajinu navštívili. Vietnam dúfa, že umožnením vyzdvihnutia víz po príchode priláka viac turistov a investorov, ktorí do Vietnamu prídu objavovať jeho krásy a pokoj.

Poznámka:

V prípade, že neuvediete žiadnu špeciálnu požiadavku, vám automaticky vybavíme víza, ktoré si prevezmete po príchode do Vietnamu. Na adrese info@vietnamimmigration.com nás prosím informujte, či si prajete na vietnamskej ambasáde opatriť vaše víza kolkami (pečiatkou).

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.