Current time in Vietnam:
Slovak

Ako skontrolujem stav svojich vietnamských víz?

Ako skontrolujem stav svojich vietnamských víz?

Ak si chcete skontrolovať stav vašej žiadosti o vietnamské víza, zašlite nám prosím vaše meno a vaše číselné heslo na adresu info@vietnamimmigration.com. Stav následne overí náš agent a čoskoro vás kontaktujte prostredníctvom emailu.

Prečo si svoj stav nemôže skontrolovať online?

Z dôvodu ochrany súkromných údajov neumiestňujeme vaše údaje na webové stránky. Nielen my, ale zrejme nikto vám nemôže na 100% zaručiť, že webovú stránku nenapadnú hackeri. Pre ochranu vášho súkromia vás žiadame, aby ste nás v prípade, že chcete zistiť stav vašich víz, kontaktovali na adrese info@vietnamimmigration.com.

Prečo neumožňujeme telefonické overenie stavu víz?

Získať víza pre vstup do krajiny je veľmi dôležité a v prípade, že budete mať s vízami problémy, vás to môže stať veľa peňazí. My si neprajeme, aby ste s vízami mali akékoľvek problém a preto vyžadujeme, aby bolo potvrdenie uskutočnené prostredníctvom emailu. Týmto krokom sa ubezpečíme, že všetci presne a správne rozumieme požiadavkám pre udelenie víz a budeme môcť niesť zodpovednosť za to, čo potvrdíte prostredníctvom emailu.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.