Current time in Vietnam:
Slovak

Potrebujem pre návštevu jednorazové víza alebo víza pre viac vstupov?

Vietnamské víza pre viac vstupov vám umožňujú do Vietnamu prísť a odísť z neho kedykoľvek v priebehu 1 alebo 3 mesiacov od dátumu vstupu, o ktorý požiadate. Jednorazové víza vám umožňujú iba jeden vstup a následné opustenie Vietnamu.

Keď si na letisku prevezmete víza pre viac vstupov, môžete počas ich platnosti odísť a znovu prísť do Vietnamu prostredníctvom ktoréhokoľvek prístavu, letiska a podobne.

Napríklad ak po tom, čo získate svoje 3 mesačné víza pre viac vstupov na vietnamskom letisku, môžete z Vietnamu po ceste odísť do Kambodže na hranici Moc Bai a potom do Vietnamu počas trojmesačnej platnosti víz znova vstúpiť napríklad cestou z Kambodže, ktorá vedie cez Chau Doc. Avšak jednorazové víza vám opätovný vstup do Vietnamu neumožnia (pokiaľ nepožiadate o ďalšie udelenie víz).

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.