Current time in Vietnam:
Slovak

Môžem získať vietnamské víza ešte v deň objednávky?

Áno, môžete. Vďaka našej vízovej službe môžete získať vaše víza po príchode do Vietnamu ešte v deň objednávky.

S našou štandardnou službou dostanete schvaľovací list v priebehu 24 hodín po prijatí platby. Ak chcete víza získať ešte v deň objednávky, kontaktujte nás na adrese info@vietnamimmigration.com. Upozorňujeme však, že za rýchle vybavenie (v priebehu dňa objednávky) môžeme účtovať dodatočných US$15.

Za normálnych okolností vám schvaľovací list pre vietnamské víza zašleme do 24 hodín po prijatí platby. V prípade, že schvaľovací list do 24 hodín nedostanete, nás prosím kontaktujte na adrese info@vietnamimmigration.com.

Ak si prajete získať vietnamské víza ešte v deň objednávky, prosím kliknite na odkaz odoslať vízový formulár online a potom pošlite email na adresu info@vietnamimmigration.com, kde požiadate o rýchle vybavenie týchto víz.

Poznámka:

– Ak by ste chceli získať víza získať urgentne počas soboty, nedeľe alebo počas sviatku, bude poplatok predstavovať US$180 alebo viac (nezahŕňa poplatok za kolok  pre mesačné víza pre jeden vstup).

– Pre urgentné prípady prosím zašlite email na adresu info@vietnamimmigration.com, aby ste sa uistili, že váš prípad bude posudzovaný ako urgentný.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.