Current time in Vietnam:
Polish

Dlaczego warto wybrać wizę do Wietnamu online?

Wietnamska wiza po przylocie (Vietnam Visa on Arrival VOA) rozpoczęła się w 2003 roku i w 2011 roku stała się wiodącym sposobem uzyskania wizy wśród turystów z Australii, Ameryki Północnej i Europy. Wraz z otwarciem ekonomicznych i turystycznych drzwi, liczba osób przyjeżdżających do kraju mocno wzrasta, każdorazowo jest liczona. Wzrost liczby turystów zagranicznych spowodował rozszerzenie serwisu wietnamskiej wizy w dniu przyjazdu, odpowiednio do zapotrzebowania. Bycie pionierami w tej dziedzinie spotkało sie z międzynarodowym uznaniem. Poniżej informacje, które pozwolą sprawdzić czy uzyskanie wizy po przyjeździe na lotnisko jest właśnie dla ciebie.

1. Prosta procedura

Serwis wietnamskiej wizy po przylocie jest prosty, trzeba tylko odwiedzić stronę www.vietnamimmigration.com, by wypełnić formularz online, potem kliknąć „Wyślij”, a następnie dokonać płatności kartą kredytową lub przez PayPal. Wypełnienie aplikacji o wizę do Wietnamu zajmuje kilka minut. W ciągu 24 godzin od zapłaty otrzymasz list zgody od rządu wietnamskiego, umożliwiający odbiór wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie. List potwierdzający należy wydrukować i okazać przy wsiadaniu na pokład samolotu oraz po przylocie, w celu otrzymania wizy.

Jeśli planujesz podróż do Wietnamu drogą lądową, musisz uzyskać odpowiedni typ wietnamskiej wizy. W tym celu należy bezpośrednio skontaktować się z ambasadą/konsulatem Wietnamu.

2. Oszczędzasz czas

Zamiast udawać się do ambasady/konsulatu i czekać kilka dni, by uzyskać wizę, teraz możesz złożyć wniosek online na www.vietnamimmigration.com, by potem odebrać ją po przylocie na jedno z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie. W nagłych przypadkach jest możliwość, by uzyskać wizę w ciągu jednego dnia roboczego. Zdarza się, że ambasada/konsulat w twoim kraju jest zamknięty z uwagi na święto w danym kraju, w Wietnamie mamy otwarte i możesz uzyskać wizę nawet mimo obchodzonego święta w twoim kraju.

3. Złóż wniosek kiedy chcesz i skąd chcesz przy pomocy komputera podłączonego do internetu.

Nie martw się, jesli nie ma wietnamskiej ambasady czy konsulatu w twoim kraju. Wiza wietnamska po przylocie to w tej sytuacji najlepszy wybór. Nawet jeśli jesteś na wakacjach w innym kraju, możesz łatwo starać się o wietnamską wizę na stronie www.vietnamimmigration.com. Wypełnienie aplikacji o wizę do Wietnamu zajmuje kilka minut. W ciągu 24 godzin od zapłaty otrzymasz list zgody od rządu wietnamskiego, umożliwiający odbiór wizy po przylocie na jedno z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie. List potwierdzający należy wydrukować i okazać przy wsiadaniu na pokład samolotu oraz po przylocie, w celu otrzymania wizy.

Więcej informacji można uzyskać, pisząc na adres info@vietnamimmigration.com.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.