Current time in Vietnam:
Polish

Dlaczego warto u nas ubiegać się o wizę do Wietnamu?

Dlaczego warto aplikować u nas?

Tanie rozwiązanie: Warto sprawdzić ile łącznie trzeba zapłacić za zdobycie wizy w ambasadzie albo konsulacie Wietnamu. Sprawdź całkowite opłaty za zdobycie wizy w ambasadzie albo konsulacie Wietnamu w swoim kraju i porównaj je z cenami naszych usług, np. 1-miesięczna wiza turystyczna jednorazowego wejścia kosztuje jedynie 6$ + 25$ (6$ to opłata za nasze usługi, czyli pozyskanie dla Ciebie listu akceptacyjnego, a 25$ to opłata skarbowa za wpięcie wizy do paszportu).

– Wygoda: Nie musisz samemu załatwiać spraw z ambasadą albo konsulatem Wietnamu, wystarczy, że wyślesz zgłoszenie przez internet, a otrzymasz list akceptacyjny emailem, który wydrukujesz i pokażesz na odprawie i przy odbieraniu wizy po przylocie.

– Łatwe korekty: W przypadku uzyskania wizy w ambasadzie, nie ma możliwości zmiany daty wejścia i wyjścia, ale w przypadku wizy po przylocie można to zrobić z łatwością.

– Uzyskując wizę w ambasadzie musisz od razu zapłacić pełną kwotę, w przypadku wizy po przylocie, płacisz tylko 6$ za obsługę, resztę wpłacasz przy odbiorze wizy po przybyciu do Wietnamu. Wiąże się to z mniejszymi kosztami, jeśli Twoja podróż zostanie opóźniona albo anulowana.

– Załatwianie wizy w ambasadzie wiąże się z dodatkową papierkową robotą (jeśli chodzi o list akceptacyjny) w przypadku gdy aplikujesz o wizę służbową, u nas tak nie ma. Obywatele krajów takich jak Iran, Irak, ZEA, Oman, Pakistan, Bangladesz muszą posiadać list akceptacyjny z Urzędu Imigracji Wietnamu, nawet jeśli występują o wizę turystyczną, ale z nami mogą z łatwością uzyskać wizę po przylocie.

– Szybka obsługa i wsparcie 24h/ 7 dni w tygodniu: Biuro wizowe działu konsularnego otwarte jest przez kilka godzin dziennie przez parę dni w tygodniu dla aplikujących o wizę. W przypadku wizy po przylocie, możesz wysłać zgłoszenie o dowolnej porze, dzień i w nocy, nawet podczas świąt. Strona internetowa jest dostępna przez 24h/ 7 dni w tygodniu i jest systematycznie automatyzowana. Biuro „Visa on Arrival” na lotniskach też jest otwarte 24h/ 7 dni w tygodniu.

Zawsze staramy się dbać o Twoje zadowolenie i komfort.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.