Current time in Vietnam:
Polish

Czym jest wietnamska wiza po przylocie (Vietnam Visa Upon Arrival VOA)?

Wietnamska wiza po przylocie (VOA) oznacza, że będziesz mógł odebrać swoją wizę po przylocie na jedno z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (lotnisko Noibai w Hanoi, lotniskoTanSonNhat w Ho Chi Minh lub lotnisko Danang w Danang) , posiadając przy sobie list ze zgodą od Wietnamskiego Wydziału Imigracyjnego.

Aby otrzymać wizę po przylocie, należy wcześniej uzyskać list ze zgodą na odbiór wizy na lotnisku. Proszę kliknąć Wyślij formularz wizowy online aby uzyskać list zgody za pośrednictem naszego serwisu.

Poniżej znajduje się pełna procedura odbioru wietnamskiej wizy po przylocie:

-Należy uzyskać list ze zgodą na odbiór wizy po przylocie na lotnisku, klikając tu, w celu wypełnienia formularza online. W ciągu 12-24 godzin od otrzymania twojego ostatecznego potwierdzenia i płatności, wyślemy do ciebie kopię listu zgody wraz z kodem do odbioru wizy na lotnisku w Wietnamie.

-Należy wydrukować list zgody i zabrać ze sobą 2 zdjęcia o wymiarach 4x6cm, w celu odbioru wizy na lotnisku. Proszę pamiętać o wydrukowaniu listu i zabraniu go ze sobą.

– Opłata skarbowa płatna jest gotówką bezpośrednio na lotnisku: 25 USD / szt. za jednorazową wizę wjazdową lub 50 USD / szt. za wizę wielokrotnego wjazdu.

Uwaga:

  • Będziemy automatycznie organizować wizy do odbioru po przyjeździe do Wietnamu, jeśli nie ma innych specjalnych życzeń.
  • Proszę skontaktować się z ambasadą Wietnamu, aby wcześniej otrzymać wizę, jeśli planujesz wjechać do Wietnamu drogą morską, lądową lub kolejową.
YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.