Current time in Vietnam:
Polish

Wiza wietnamska dla dzieci

Rodzice z dziećmi podróżujący do Wietnamu, chcący odebrać wizę po przylocie na lotnisko w Wietnamie, proszeni są o to, by pamiętać aby wcześniej ubiegać się o list zgody dla siebie i dzieci.

Dzieci również muszą złożyć wniosek by uzyskać list zgody na otrzymanie wizy po przylocie na lotnisko w Wietnamie, jednakże nie jest pobierana opłata skarbowa, jeśli wpisane są do paszportu rodziców.

Proszę o kontakt z info@vietnamimmigration.com jeśli masz większe doświadczenie w tej dziedzinie, by pomóc osobom w podobnej sytuacji uniknąć problemów i móc cieszyć się wyjazdem do Wietnamu.

Wielu podróżujących ma plan podróży do Wietnamu, jednak zapomina o ubieganiu się o wizę dla swoich dzieci, co powoduje, że nie mogą wsiąść na pokład samolotu, ich wyjazd jest zniszczony, dlatego też ważne jest byście dzielili się z nami swoim doświadczeniem.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.