Current time in Vietnam:
Polish

Wniosek o wizę wietnamską

Istnieją dwa sposoby otrzymania wizy na wjazd do Wietnamu.

Możesz złożyć wniosek o wizę bezpośrednio w ambasadzie lub konsulacie Wietnamu w Twoim kraju, jesli chcesz otrzymać wizę przed wyjazdem lub wjeżdżasz do Wietnamu inną drogą niż powietrzną.

Możesz również ubiegać się o wizę poprzez nasz serwis, w celu otrzymania listu ze zgodą na odbiór wizy po przylocie na jedno z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie. Po otrzymaniu zgłoszenia, wyślemy go do biura imigracyjnego Wietnamu w celu uzyskania listu ze zgodą na odbiór wizy po przylocie na lotnisko.

Organizujemy jedynie list upoważniający do odbioru wizy po przylocie na lotnisko. Jeśli przyjeżdżasz do Wietnamu inną drogą niż powietrzną, proszę skontaktować się z ambasadą lub konsulatem Wietnamu.

Normalnie odpowiadamy w ciągu 1-2 godzin roboczych od otrzymania wiadomości.  Proszę o wiadomość na  info@vietnamimmigration.com jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi w przeciągu maximum 2 roboczych godzin.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.