Current time in Vietnam:
Polish

Wietnamska wiza wjazdowa

Podróżni powinni starać się o wietnamską wizę, jeśli chcą wjechać do Wietnamu w celach wycieczkowych. Obywatele poniższych krajów nie potrzebują wizy do podróżowania po Wietnamie:  Tajlandia, Filipiny, Malezja, Singapur, Indonezja, Myanmar, Kambodża, Brunei oraz Laos – osoby posiadające paszport jednego z tych krajów, nie potrzebują wizy wjazdowej na podróż po Wietnamie krótszą niż 30 dni. Proszę pamiętać, by ubiegać się o wizę, jeśli masz zamiar pozostać w kraju dłużej niż wyżej określony czas.

Obywatele posiadający paszport następujących krajów: Japonia, Korea Południowa, Szwecja, Norwegia, Dania, Finlandia i Rosja nie potrzebują wizy na podróż po Wietnamie krótszą niż 15 dni. Proszę pamiętać, by starać się o wizę, jeśli masz zamiar pozostać w kraju dłużej niż wyżej określony czas.

Obywatele pozostałych krajów, nie wymienionych wyżej, powinni ubiegać się o wietnamską wizę wjazdową, by uniknąć problemów podczas podróży do Wietnamu.

Istnieją 2 sposoby ubiegania się o wietnamską wizę wjazdową:

1/ Ubieganie się o wizę poprzez ambasadę Wietnamu lub konsulat Wietnamu w swoim kraju

2/ Ubiegaj się online z pomocą autoryzowanego agenta, by uzyskać list ze zgodą na odbiór wizy po przylocie na międzynarodowe lotnisko w Wietnamie. List zgody jest listem zatwierdzonym przez Wietnamski Wydział Imigracyjny (rząd Wietnamu) pozwalający na odbiór wizy po przylocie na lotnisko. Agent zbierze potrzebne dane do otrzymania wietnamskiej wizy i złoży wniosek do Wietnamskiego Biura Imigracyjnego (biuro rządu wietnamskiego), w celu uzyskania listu zgody w twoim imieniu.

Proszę o wysłanie wiadomości na info@vietnamimmigration.com jeśli chcesz zdobyć list ze zgodą na otrzymanie wizy po przylocie do Wietnamu.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.