Current time in Vietnam:
Polish

Wietnamska wiza online

Pod pojęciem wietnamskiej wizy online rozumiemy ubieganie się o wietnamską wizę przy pomocy autoryzowanego agenta. Po wcześniejszym wysłaniu e-maila lub wypełnieniu formularza online, agent wysyła twój wniosek o wizę do wietnamskiego biura imigracyjnego, w celu uzyskania listu ze zgodą na odbiór wizy po przylocie na lotnisko w Wietnamie.

Kiedy otrzymasz list ze zgodą na odbiór wizy po przylocie do Wietnamu, będziesz widział imię i nazwisko autoryzowanego agenta odpowiedzialnego za twoją wizę. Osoba ta będzie odpowiedzialna wobec biura imigracyjnego Wietnamu w razie jakiegokolwiek problemu z twoją wizą na lotnisku.

Możesz wysłać wniosek o list ze zgodą na odbiór wizy na lotnisku online przez stronę www.vietnamimmigration.com (akceptujemy karty kredytowe, PayPal lub przelew bankowy) lub wysłać wiadomość na info@vietnamimmigration.com.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.