Current time in Vietnam:
Polish

Wiza wietnamska na lotnisku

Istnieją dwa sposoby otrzymania wizy na wjazd do Wietnamu: 1) Ubieganie się o wizę w ambasadzie lub konsulacie Wietnamu w Twoim kraju; 2)Ubieganie się o wizę poprzez nasz serwis, w celu otrzymania listu ze zgodą na odbiór wizy po przylocie na jedno z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie, w przypadku gdy w Twoim kraju nie ma ambasady Wietnamu lub znajdujesz się od niej daleko.

Proszę pamiętać aby złożyć wniosek o list zgody jeśli chcesz odebrać wizę po przylocie na lotnisko w Wietnamie. List zatwierdzony przez rząd pozwoli na wjazd do Wietnamu przez 3 porty lotnicze: Hanoi, Ho Chi Minh & Danang.

Kiedy przylecisz na lotnisko w Hanoi, Ho Chi Minh lub Danang, zobaczysz „stanowisko wizy po przylocie” przed linią imigracyjną, proszę tam się udać, by po okazaniu listu ze zgodą otrzymać wizę wbitą do paszportu przed ustawieniem się na linii imigracyjnej.

Niektórzy obywatele mogą wjeżdżać do Wietnamu z wolną polityką wizową, jednak jeśli planujesz zatrzymać się dłużej i starałeś się o list ze zgodą, proszę pamiętać o udaniu się do stanowiska wizy po przylocie, w celu okazania listu zgody, by otrzymać wizę w celu dłuższego pobytu. List zgody na wizę nie będzie ważny jeśli prosto udasz się na linię imigracyjną, gdyż celnicy uznają, że chciałeś wjechać do Wietnamu zgodnie z polityką zwolnienia z obowiązku wizy. Sytuacja ta odnosi się do obywateli, posiadających paszport następujących krajów: Dania, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Japonia, Korea (Seul), Rosja, Singapur, Malezja, Indonezja, Tajlandia, Laos, Kambodża, Filipiny.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.