Current time in Vietnam:
Polish

Międzynarodowe lotniska w Wietnamie

Poniżej znajduje się lista międzynarodowych portów lotniczych w Wietnamie.

Międzynarodowe lotnisko Tan Son Nhat w mieście Ho Chi Minh (Sajgon). Miasto Ho Chi Minh zwane również Sajgonem, położone jest w południowym Wietnamie. Ho Chi Minh (Sajgon ) słynie z rynku Ben Thanh, tuneli Cu Chi, Muzeum Wojennego oraz lasu mangrowego Can Gio. Wietnamska wiza po przylocie dostępna jest dla podróżujących (posiadających list zgody) po przylocie na lotnisko Tan Son Nhat.

Międzynarodowe lotnisko Noi Bai w mieście Hanoi. Hanoi to stolica Wietnamu. Miasto to położone jest w północnym Wietnamie. Hanoi słynie z 36 ulic, jezior i wielu starożytnych obiektów turystycznych. Wietnamska wiza po przylocie dostępna jest dla podróżujących (posiadających list zgody) po przylocie na lotnisko Noi Bai.

Międzynarodowe lotnisko Danang w mieście Danang. Danang jest jednym z największych miast w Wietnamie. Miasto Danang połozone jest w centrum Wietnamu. Miasto słynie z muzeum Cham, Gór Marmurowych oraz plaż. Wietnamska wiza po przylocie dostępna jest dla podróżujących (posiadających list zgody) po przylocie na lotnisko Danang.

Miedzynarodowe lotnisko Cam Ranh w mieście Nha Trang. Miasto Nha Trang położone jest w centralnym Wietnamie. Miasto Nha Trang słynie z zatoki Nha Trang, plaż i spokojnych wysp.  Wietnamska wiza po przylocie dostępna jest dla podróżujących (posiadających list zgody) po przylocie na lotnisko Cam Ranh.

Międzynarodowe lotnisko Cat Bi w mieście Hai Phong. Hai Phong to jedno z największych miast w Wietnamie. Położone jest na północy Wietnamu. Usługa wizy po przylocie nie jest dostępna.

Miedzynarodowe lotnisko Phu Bai w mieście Hue. Miasto Hue położone jest w centralnym Wietnamie. Hue słynie ze starożytnej cesarskiej cytadeli oraz królewskiej muzyki dworskiej. Usługa wizy po przylocie nie jest dostępna.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.