Current time in Vietnam:
Polish

Wiza podróżnicza do Wietnamu

Wybierasz się do Wietnamu a nie wiesz, jaki rodzaj wizy jest odpowiedni dla Ciebie? Nie martw się.

Nie jesteś pewien czy powinieneś wybrać wizę jednorazową czy wielokrotnego wjazdu? Zastanawiasz się czy udać się do Wietnamu z wizą turystyczną czy biznesową? Nie przejmuj się, przeczytaj informacje poniżej:

Wiza wielokrotnego wjazdu: pozwala wjeżdżać/wyjeżdżać i ponownie wjeżdżać do Wietnamu wielokrotnie podczas 1 lub 3 miesięcy od momentu daty przyjazdu, która została podana we wniosku. Wiza jednorazowa pozwala tylko na 1 wjazd i wyjazd z Wietnamu.

Masz wizę biznesową a odwiedzasz Wietnam jako turysta, nie martw się, gdyż z wizą biznesową możesz bez problemu podróżować po Wietnamie. Jednak, proszę pamiętać o złożeniu wniosku o wizę biznesową, jeśli przyjeżdżasz do Wietnamu w celach biznesowych. Proszę o kontakt z  info@vietnamimmigration.com   jeśli przyjeżdżasz do Wietnamu w interesach a my zorganizowaliśmy list ze zgodą na wizę turystyczną, oczywiście nie poniesiesz żadnej opłaty za jej zmianę.

Proszę o kontakt z info@vietnamimmigration.com by uzyskać więcej informacji, jeśli powyższa procedura nie spełnia Państwa oczekiwań.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.