Current time in Vietnam:
Polish

Wymagania dla wizy wietnamskiej online

Osoby, które chcą otrzymać wizę w ambasadzie lub konsulacie Wietnamu, powinny skontaktować się bezpośrednio z ambasadą/konsulatem w celu uzyskania szczegółów, gdyż wymagania mogą się różnić w zależności od ambasady.

Osobom, które nie mają czasu lub nie ma w ich pobliżu ambasady wietnamskiej, polecamy ubieganie sie o wizę przez nasz serwis, dzięki czemu można odebrać wizę po przylocie do Wietnamu. Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, wystarczy wypełnić formularz online, nie wymagane są żadne inne dokumenty.

Aby otrzymać wizę po przylocie do Wietnamu, należy najpierw uzyskać list ze zgodą wraz z kodem upoważniającym do jej odbioru po przyjeździe.

Jeśli starasz się o wietnamską wizę przez nasz serwis, nie wymagane są żadne dokumenty. Wystarczy wypełnić formularz online na naszej stronie lub wysłać wniosek drogą elektroniczną na info@vietnamimmigration.com

  • Pełne imię i nazwisko (tak jak widnieje w paszporcie)
  • Data urodzenia
  • Narodowość
  • Numer paszportu
  • Proponowana data wjazdu i wyjazdu z Wietnamu
  • Potrzebna jest wiza jednorazowa czy wielokrotnego wjazdu ?
  • Specjalne życzenia (jeśli są).

Uwaga:

Będziemy automatycznie organizować wizy do odbioru po przyjeździe do Wietnamu, jeśli nie ma innych specjalnych życzeń.

Proszę skontaktować się z ambasadą Wietnamu, aby otrzymać wcześniej wizę, jeśli planujesz wjechać do Wietnamu drogą lądową, łodzią lub drogą morską.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.