Current time in Vietnam:
Polish

Procedura wizy wietnamskiej online

Zasadniczo, w ciągu 24 godzin od płatności wyślemy list potwierdzający wizę do odbioru na lotnisku. Napisz do nas na info@vietnamimmigration.com  jeśli po upływie 24 godzin wciąż nie otrzymałeś listu ze zgodą.

Poniżej procedura.

Krok 1.

Po wysłaniu swojej aplikacji wizowej online za pośrednictwem naszej strony www.vietnamimmigration.com, otrzymasz od nas potwierdzenie, że otrzymaliśmy twoje zgłoszenie o wizę.

Wyślemy wniosek o płatność w ciągu maksymalnie 1 godziny roboczej po zapoznaniu się z wnioskiem wizowym, by upewnić się, że zostanie on zatwierdzony. Akceptujemy następujące formy płatności: karta kredytowa, PayPal, Western Union lub przelew bankowy.

Krok 2.

W ciągu 24 godzin od otrzymania płatności, wyślemy list zgody z kodem do odbioru wizy po przylocie na lotnisko w Wietnamie (lotnisko w Hochiminh, Hanoi lub Danang).  List potwierdzający zostanie wysłany do Ciebie drogą mailową w załącznikach w formacie JPEG, PNG lub PDF. Skontaktuj się z nami na info@vietnamimmigration.com  jeśli po upływie 24 godzin wciąż nie otrzymałeś listu akceptacyjnego.

Krok 3.

Po otrzymaniu listu potwierdzającego, należy wydrukować list, pokazać go przy wejściu na pokład samolotu i odebrać wizę na lotnisku w Wietnamie (w stolicy Hanoi, Ho Chi Minh,  mieście Sajgon lub Danang). Bez listu potwierdzającego nie można wjechać do Wietnamu, by odebrać wizę.
Prosimy o przygotowanie 2 zdjęć o rozmiarze 4x6cm lub wymaganym do paszportu w Twoim kraju + 50 USD gotówki na opłatę skarbową lub opłatę imigracyjną na lotnisku – 25 USD / szt. za jednorazową wizę wjazdową lub 50 USD / szt. za wizę wielokrotnego wjazdu.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.