Current time in Vietnam:
Polish

Jak uzyskać wizę do Wietnamu?

Istnieją 2 możliwości uzyskania wietnamskiej wizy:

1/ Uzyskanie wizy w ambasadzie Wietnamu przed przyjazdem do Wietnamu. Możesz osobiście odwiedzić ambasadę, by starać się o wietnamską wizę lub możesz dostać wizę w ambasadzie Wietnamu na podstawie listu zgody od Wietnamskiego Wydziału Imigracji, z kodem upoważniającym do odbioru wizy w Wietnamie. By uzyskać list zgody, możesz wysłać zgłoszenie przez www.vietnamimmigration.com lub przez jakiekolwiek biuro podróży w Wietnamie. W ten sposób, za małą opłatą zostanie przygotowany list zgody. Proszę zgłaszać specjalne życzenie odbioru wizy w ambasadzie za pomocą formularza lub pisząc na adres info@vietnamimmigration.com

2/ Odbiór wizy po przyjeździe do Wietnamu (odbiór wietnamskiej wizy w punkcie check-in). Jest to prosta metoda, lecz ludzie rzadko o niej wiedzą. Możesz zapytać się w jakimkolwiek biurze podróży w Wietnamie lub ubiegać się online na www.vietnamimmigration.com , klikając wyślij formularz wizowy online . Zajmiemy się wtedy uzyskaniem listu zgody na odbiór wietnamskiej wizy po przyjeździe na lotnisko w Wietnamie.

Polecamy wybór opcji odbioru wizy po przyjeździe do Wietnamu. Odbiór wizy na lotnisku w Wietnamie jest prosty i niezawodny i nie wymaga dodatkowych opłat. Jest to wygodne i legalne, gdyż obecnie Wietnam zachęca podróżnych i osoby zainteresowane współpracą biznesową, by odwiedzić ten kraj. Przez umożliwienie odbioru wizy po przyjeździe, Wietnamczycy mają nadzieje, że więcej turystów i inwestorów zdecyduje się na przyjazd do ich kraju, by móc odkryć i cieszyć się spokojem w Wietnamie.

Uwaga:

Będziemy automatycznie organizować wizy do odbioru po przyjeździe do Wietnamu, jeśli nie ma innych specjalnych życzeń. Napisz do nas na info@vietnamimmigration.com  jeżeli chcesz otrzymać wizę w ambasadzie Wietnamu.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.