Current time in Vietnam:
Polish

Jak poprawić dane na wizie do Wietnamu

Jak poprawić dane na wizie

Nie martw się jeśli zaistnieje potrzeba poprawy danych w formularzu zgłoszeniowym do wizy wietnamskiej albo zmiany daty podróży do Wietnamu. Teraz aplikujący o wizę do Wietnamu może poprawić dane do wizy kontaktując się z nami emailem i prosząc o poprawki albo zmiany. Nasz adres email to info@vietnamimmigration.com

Oto instrukcja:

– Po dokonaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie zamówienia wizy emailem. Jeśli zauważysz jakieś błędy lub nieprawidłowości, po prostu odpisz na emaila albo napisz na info@vietnamimmigration.com z prośbą o wprowadzenie poprawek. Zaktualizujemy i poprawimy Twoje zgłoszenie zgodnie z prośbą.

– Po uzyskaniu od nas listu akceptacyjnego na skrzynkę emailową, jeśli dostrzeżesz jakieś błędy lub nieprawidłowości, natychmiast napisz do nas emaila i poproś o korekty, a my je wprowadzimy.

– Po odbiorze wizy po przylocie na lotnisku, dokładnie sprawdź wizę i natychmiast poproś o poprawki jeśli znajdziesz jakiś błąd. Po opuszczeniu stanowiska kontroli paszportowej nie będziesz mieć już możliwości wprowadzenia poprawek.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.