Current time in Vietnam:
Polish

Jak otrzymać list zgody?

Oczywiście, można samemu starać się o list zgody lub uzyskać wizę w ambasadzie Wietnamu. Jednakże, staranie się o wizę w ambasadzie Wietnamskiej nie jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które mają mało czasu lub nie ma w ich pobliżu ambasady wietnamskiej.

Oszczędnym i wygodnym sposobem na ubieganie się o list ze zgodą na wietnamską wizę jest korzystanie z jednego z wietnamskich biur podróży.

Wyślij formularz wizowy online lub wyślij wiadomość na info@vietnamimmigration.com jeśli chcesz uzyskać list zgody za pośrednictwem naszego serwisu. Po otrzymaniu zgłoszenia wizowego, skontaktujemy się z Wietnamskim Wydziałem Imigracyjnym, by starać się o wizę  na podstawie twojego zgłoszenia.

Uwagi:

  • Będziemy automatycznie organizować wizy do odbioru po przyjeździe do Wietnamu, jeśli nie ma innych specjalnych życzeń.
  • Wniosek o wizę będzie procesowany w ciągu 24 godzin od dokonania płatności.
  • W pilnych przypadkach proszę pisać na info@vietnamimmigration.com .
YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.