Current time in Vietnam:
Polish

Wiza biznesowa do Wietnamu

Powinieneś starać się o wizę biznesową jeśli chcesz pracować lub załatwiać interesy w Wietnamie.

Proszę zwrócić uwagę, że aby pracować legalnie w Wietnamie, musisz mieć pozwolenie na pracę w Wietnamie oraz wizę biznesową, a wiza biznesowa jest jednym z warunków aby starać się o pozwolenie na pracę. Pozwolenie na pracę jest czymś całkiem innym niż wiza biznesowa, dlatego nie myśl, że możesz pracować mając wyłacznie wizę biznesową w Wietnamie.

Organizujemy list ze zgodą na odbiór wizy po przylocie na lotnisko w Wietnamie w przypadku wizy turystycznej i biznesowej. Zwykle, w przypadku wizy na 1 miesiąc, automatycznie organizujemy wizę turystyczną, a w przypadku 3-miesięcznej wizy automatycznie organizujemy wizę biznesową.

Jeśli potrzebujesz wizy biznesowej, a my zorganizowaliśmy list dla wizy turystycznej, proszę o niezwłoczny kontakt na info@vietnamimmigration.com w celu uzyskania nowego listu ze zgodą na wizę biznesową, przy czym oczywiście nie poniesiecie żadnych dodatkowych opłat za zmiany.

Jeśli potrzebujesz wizy turystycznej a zorganizowaliśmy list ze zgodą na odbiór wizy w celach biznesowych, nie martw się, gdyż z wizą biznesową można podróżować bez problemu, bez konieczności jakichkolwiek zmian.

Generalnie, z wizą biznesową, możesz podróżować po Wietnamie bez problemu, natomiast posiadając wizę turystyczną, możesz mieć problem, jeśli chcesz pracować lub załatwiać tu interesy.

Prosze pamiętać aby starać sie o wizę biznesową na wjazd do Wietnamu, jeśli zaliczasz się do przypadków opisanych poniżej (to są przypadki, o których wiemy; jeśli chcesz się podzielić z nami swoim doświadczeniem napisz do nas na: info@vietnamimmigration.com).

Marynarze, którzy przybywają do Wietnamu samolotem a chcą później popłynąć statkiem w celach biznesowych lub opuścić kraj statkiem, muszą ubiegać się o wizę biznesową.

Członkowie załóg muszą ubiegać się o wizę, jeśli są na służbie.

Osoby uczeszczające w międzynarodowych spotkaniach w Wietnamie powinny również ubiegać się o biznesową wizę.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.