Current time in Vietnam:
Lithuanian

Prašyti Vietnamo vizos internetu: Paprastas ir patogus procesas

Kelionės į Vietnamą tapo populiariu daugelio turistų visame pasaulyje pasirinkimu. Šalis garsėja kvapą gniaužiančiais kraštovaizdžiais, turtinga kultūra ir gardžia virtuve. O įvedus Vietnamo vizas internetu, aplankyti šią nuostabią šalį tapo dar paprasčiau.

1/ Kas yra Vietnamo viza internetu?

Vietnamo viza internetu – tai patogus ir nesudėtingas būdas gauti vizą atvykti į šalį. Praėjo laikai, kai reikėjo stovėti ilgose eilėse prie ambasados ir pildyti begalę dokumentų. Naudodamiesi Vietnamo viza internetu, galite pateikti prašymą vizai gauti ir ją gauti neišeidami iš savo namų.

2/ Kaip prašyti Vietnamo vizos internetu?

Prašymo išduoti Vietnamo vizą internetu pateikimo procesas yra labai paprastas ir jį galima atlikti vos keliais paprastais žingsniais. Pirmasis žingsnis – apsilankyti svetainėje https://www.vietnamimigration.com/apply-vietnam-visa/ . Ši svetainė yra patikimiausias ir patikimiausias šaltinis, iš kurio galima kreiptis dėl Vietnamo vizos internetu.

Patekę į svetainę, turėsite užpildyti internetinę paraiškos formą. Formoje bus prašoma pateikti pagrindinę informaciją, pavyzdžiui, jūsų vardą, pavardę, paso duomenis ir vizito tikslą. Svarbu tiksliai užpildyti formą, kad vizos tvarkymas nebūtų atidėtas.

3/ Vietnamo vizos prašymo internetu privalumai

Prašymas išduoti Vietnamo vizą internetu turi daug privalumų. Pirma, procesas yra greitas ir efektyvus. Visą paraišką galite užpildyti vos per kelias minutes, o vizą gausite per 3-5 darbo dienas.

Antra, šis procesas nesukelia rūpesčių. Skirtingai nuo tradicinių metodų, jums nereikia kelis kartus vykti į ambasadą ar pateikti fizinių dokumentų. Viską galima atlikti internetu, todėl sutaupysite laiko ir pastangų.

Be to, pateikdami prašymą išduoti Vietnamo vizą internetu galite stebėti savo prašymo statusą. Naujausią informaciją gausite el. paštu, o iškilus bet kokiems nesklandumams, juos galėsite greitai išspręsti padedami klientų aptarnavimo komandos.

4/ Reikalingi dokumentai teikiant paraišką internetu

Norint pateikti prašymą išduoti Vietnamo vizą internetu, jums reikės šių dokumentų:

  • Galiojančio paso, kurio galiojimo laikas ne trumpesnis kaip 6 mėnesiai nuo atvykimo dienos
  • skaitmeninės nuotraukos kopijos
  • skaitmeninės paso informacinio puslapio kopijos
  • galiojančio el. pašto adreso

5/ Vietnamo vizos paraiškos teikimo internetu procesas

Prašymo išduoti Vietnamo vizą internetu pateikimo procesas yra toks:

  • 1 veiksmas: užpildykite internetinę paraiškos formą, nurodydami tikslią informaciją.
  • 2 žingsnis: pridėkite reikiamus dokumentus skaitmeniniu formatu.
  • 3 žingsnis: sumokėkite vizos tvarkymo mokestį.
  • 4 veiksmas: laukite, kol bus įforminta jūsų viza (paprastai tai trunka nuo 3 iki 5 darbo dienų).
  • 5 žingsnis: gaukite vizą el.
  • 6 veiksmas: atsispausdinkite vizą ir pasiimkite ją su savimi keliaudami į Vietnamą.

6/ Greitoji paslauga: Gauti Vietnamo vizą vos per 1 darbo dieną

Jei Vietnamo vizos reikia skubiai, galite pasirinkti Vietnamo imigracijos tarnybos teikiamą greitąją paslaugą. Naudodamiesi šia paslauga, vizą galite gauti vos per 1 darbo dieną. Ši parinktis puikiai tinka tiems, kurie turi paskutinę minutę vykti į kelionę arba skubos tvarka.

7/ Išvada: Mėgaukitės nesudėtingomis kelionėmis į Vietnamą

Kreipiantis dėl Vietnamo vizos internetu visas vizos gavimo procesas tapo daug paprastesnis ir patogesnis. Vos keliais paspaudimais galite patvirtinti vizą ir pasiruošti kelionei į Vietnamą. Taigi, jei planuojate aplankyti šią nuostabią šalį, būtinai pateikite prašymą išduoti Vietnamo vizą internetu ir mėgaukitės kelione be rūpesčių.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.