Current time in Vietnam:
Lithuanian

Viskas, ką reikia žinoti apie Vietnamo e. vizos paraišką internetu

Vizos gavimas tarptautinei kelionei dažnai gali būti sudėtinga ir daug laiko reikalaujanti užduotis. Tačiau Vietnamo vyriausybė žengė žingsnį šio proceso supaprastinimo link ir pradėjo taikyti e. vizų sistemą visoms tautybėms. Tai reiškia, kad dabar keliautojai gali pateikti paraišką ir gauti Vietnamo vizą internetu, nesikreipdami į ambasadą ar konsulatą. Dėl šios revoliucinės sistemos turistams ir verslo keliautojams tapo paprasčiau ir patogiau keliauti į Vietnamą.

Vietnamo e. vizos privalumai

Vietnamo e. viza turi keletą privalumų, palyginti su tradiciniu prašymo išduoti vizą procesu. Pirma, dėl jos nereikia fiziškai lankytis ambasadoje ar konsulate, todėl prašytojai sutaupo laiko ir pinigų. Be to, paraiškos teikimo internetu procesas yra paprastas ir jį galima užbaigti vos per kelias minutes. Be to, e. viza galioja daugkartiniam įvažiavimui ir gali būti naudojama iki 90 dienų, todėl idealiai tinka planuojantiems ilgesnes keliones ar daugkartinius vizitus Vietname. Be to, ją galima naudoti atvykstant per oro uostus, sausumos ir jūrų uostus, todėl keliautojai gali lanksčiai pasirinkti norimą transporto priemonę.

Reikalingi dokumentai Vietnamo e. vizos paraiškai pateikti

Vietnamo e. vizos paraiškos teikimo procesas nesudėtingas, reikia pateikti tik kelis pagrindinius dokumentus. Norėdami pateikti e. vizos paraišką, pareiškėjai turi užpildyti internetinę paraiškos formą ir pridėti nuskenuotą paso kopiją bei naujausią paso dydžio nuotrauką. Svarbu užtikrinti, kad skenuotos kopijos būtų aiškios ir didelės skiriamosios gebos, kad būtų išvengta vizos tvarkymo vėlavimo. Be to, pasas turėtų galioti bent šešis mėnesius nuo atvykimo į Vietnamą dienos.

Žingsnis po žingsnio vadovas, kaip prašyti Vietnamo e. vizos

Prašymas išduoti Vietnamo e. vizą yra paprastas ir nesudėtingas procesas. Čia pateikiamas žingsnis po žingsnio vadovas, kuris padės jums atlikti paraiškos teikimo procesą:

1 žingsnis: apsilankykite oficialioje Vietnamo vyriausybės svetainėje, skirtoje e. vizų paraiškoms.

2 žingsnis: užpildykite internetinę paraiškos formą, nurodydami tikslią asmeninę ir kelionės informaciją.

3 žingsnis: įkelkite nuskenuotą paso kopiją ir naujausią paso dydžio nuotrauką.

4 veiksmas: sumokėkite vizos tvarkymo mokestį internetu naudodami galiojančią kredito arba debeto kortelę.

5 žingsnis: pateikite paraišką ir laukite, kol e. viza bus apdorota.

6 žingsnis: e. vizą el. paštu gausite per 3 darbo dienos valandas.

7 žingsnis: atsispausdinkite e. vizos kopiją ir turėkite ją su savimi kelionės į Vietnamą metu.

Rekomenduojama interneto svetainė, kurioje galima greitai ir be vargo pateikti Vietnamo e. vizos paraišką

Nors oficiali vyriausybinė e. vizų paraiškų teikimo svetainė yra patikimas šaltinis, ji ne visada gali būti patogiausias pasirinkimas. Kad procesas būtų greitesnis ir efektyvesnis, rekomenduojame naudotis svetaine https://www.vietnamimigration.com/apply-vietnam-visa/ . Šioje svetainėje prašymai tvarkomi greitai, vos per 1 darbo dieną, o klientų aptarnavimas teikiamas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Jie taip pat garantuoja 100 % vizos patvirtinimą, todėl pašalina bet kokią atmetimo tikimybę. Procesas šioje svetainėje taip pat yra supaprastintas, todėl pareiškėjams lengviau užpildyti prašymą išduoti e. vizą be jokių keblumų.

Apibendrinant galima teigti, kad Vietnamo e. vizos suteikė galimybę gauti Vietnamo vizą be rūpesčių ir patogiai. Dėl daugybės privalumų ir paprasto paraiškos teikimo proceso ją renkasi daugelis keliautojų. Labai rekomenduojame naudotis rekomenduojama svetaine, kad paraiškos teikimo procesas būtų greitas ir veiksmingas. Taigi, jei planuojate kelionę į Vietnamą, būtinai pateikite paraišką e. vizai gauti internetu ir mėgaukitės kelionėmis be streso.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.