Current time in Vietnam:
Latvian

PIETEIKTIES VJETNAMAS VĪZAI TIEŠSAISTĒ: ĀTRS UN ĒRTS VEIDS, KĀ IECEĻOT VJETNAMĀ

Vai plānojat ceļojumu uz Vjetnamu? Šīs valsts bagātā vēsture, spilgtā kultūra un satriecošās ainavas padara to par populāru galamērķi tūristiem no visas pasaules. Tomēr, pirms iepakojat somas un dodaties uz šo Dienvidaustrumāzijas dārgakmeni, ir viena svarīga lieta, par kuru jums ir jārūpējas, – vīzas saņemšana.

Par laimi, pēdējos gados Vjetnamas vīzas saņemšanas process ir kļuvis daudz vienkāršāks. Vjetnama tagad ļauj pieteikties un saņemt vīzu tiešsaistē, tādējādi novēršot nepieciešamību apmeklēt Vjetnamas vēstniecību vai konsulātu. Tādējādi ceļotājiem šis process ir kļuvis ērtāks un bez sarežģījumiem. Šajā rakstā mēs aplūkosim visu, kas jums jāzina par Vjetnamas vīzas pieteikšanos tiešsaistē.

KĀPĒC PIETEIKTIES VJETNAMAS VĪZAI TIEŠSAISTĒ?

Vjetnamas vīzas pieprasīšanai tiešsaistē ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālo vīzas saņemšanas metodi. Pirmkārt, tas ir daudz ātrāks process. Izmantojot tradicionālo metodi, jums būtu fiziski jāapmeklē vēstniecība vai konsulāts, jāiesniedz pieteikums un pēc tam jāgaida, kamēr vīza tiks apstrādāta. Tas var aizņemt līdz pat vairākām nedēļām, tādējādi kavējot un radot neērtības jūsu ceļojuma plānos.

Turpretī vīzas pieteikuma iesniegšanas process tiešsaistē aizņem tikai 3-5 darba dienas. Ja jums trūkst laika un jums steidzami jāceļo, varat pat izvēlēties ekspress pakalpojumu un saņemt vīzu vienas darba dienas laikā. Tas ievērojami ietaupa laiku un ļauj ceļot bez sarežģījumiem.

Vēl viena Vjetnamas vīzas pieteikuma iesniegšanas tiešsaistē priekšrocība ir tā, ka tas ir izmaksu ziņā izdevīgāks risinājums. Izmantojot tradicionālo metodi, jums būs jāmaksā transporta izdevumi, lai apmeklētu vēstniecību vai konsulātu, kā arī papildu maksa par paātrinātu apstrādi. Izmantojot tiešsaistes metodi, jūs varat vienkārši iesniegt pieteikumu no mājām un izvairīties no šiem papildu izdevumiem.

KĀ PIETEIKTIES VJETNAMAS VĪZAS SAŅEMŠANAI TIEŠSAISTĒ?

Vjetnamas vīzas pieprasīšanas process tiešsaistē ir vienkāršs un saprotams. Viss, kas jums jādara, ir jāievēro šādi soļi:

 1. Apmeklējiet Vjetnamas imigrācijas dienesta tīmekļa vietni (https://www.vietnamimigration.com/apply-vietnam-visa/ ) un izvēlieties nepieciešamo vīzas veidu – tūristu, biznesa vai tranzīta vīzu.
 2. Aizpildiet tiešsaistes pieteikuma veidlapu, norādot savu personisko un ceļojuma informāciju. Pirms nosūtīšanas pārliecinieties, ka visa informācija ir precīza, vēlreiz pārbaudiet tās pareizību.
 3. Pievienojiet ieskenētu pases kopiju un nesenu pases izmēra fotoattēlu saskaņā ar tīmekļa vietnē sniegtajām specifikācijām.
 4. Veiciet maksājumu par vīzas apstrādes maksu, izmantojot drošu tiešsaistes maksājumu metodi.
 5. Kad pieteikums būs iesniegts, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu ar atsauces numuru. Saglabājiet šo atsauces numuru, jo tas jums būs nepieciešams, lai sekotu līdzi jūsu vīzas pieteikuma statusam.
 6. No 3 līdz 5 darba dienu laikā pa e-pastu saņemsiet apstiprināto vīzu. Izdrukājiet vīzu un pēc ierašanās Vjetnamā uzrādiet to imigrācijas kontrolpunktā.

DOKUMENTI, KAS NEPIECIEŠAMI, LAI PIETEIKTOS VJETNAMAS VĪZAS SAŅEMŠANAI TIEŠSAISTĒ

Lai pieteiktos Vjetnamas vīzas saņemšanai tiešsaistē, jums būs nepieciešami šādi dokumenti:

 • Derīga pase ar derīguma termiņu vismaz 6 mēneši no ieceļošanas Vjetnamā dienas.
 • Nesena pases izmēra fotogrāfija uz balta fona.
 • Derīga e-pasta adrese, lai saņemtu vīzas apstiprinājuma vēstuli.
 • Kredītkarte vai debetkarte vīzas apstrādes maksas samaksai.

VIETNAMAS VĪZAS PIETEIKUMA IESNIEGŠANAS PROCESS TIEŠSAISTĒ

Vjetnamas vīzas pieteikuma iesniegšanas process Vjetnamas vīzas saņemšanai tiešsaistē ir sadalīts divos posmos – vīzas apstiprinājuma vēstules pieprasīšana un faktiskās vīzas saņemšana pēc ierašanās Vjetnamā.

 1. Pieteikšanās vīzas apstiprinājuma vēstules saņemšanai:

Tas ir pirmais procesa posms, kurā Vjetnamas Imigrācijas departamentam iesniedzat vīzas pieteikumu kopā ar nepieciešamajiem dokumentiem un samaksu. Pēc tam viņi izskatīs jūsu pieteikumu un izsniegs apstiprinājuma vēstuli, ja viss būs kārtībā. Šī vēstule tiks nosūtīta uz jūsu e-pastu 3-5 darba dienu laikā.

 1. Faktiskās vīzas saņemšana pēc ierašanās:

Pēc tam, kad esat saņēmis vīzas apstiprinājuma vēstuli, varat doties lidojumā uz Vjetnamu. Ierodoties lidostā, vīzas apstiprinājuma vēstule kopā ar pasi un aizpildītu ieceļošanas un izceļošanas veidlapu jums būs jāuzrāda vīzas saņemšanas punktā. Pēc tam jums tiks izsniegts vīzas zīmogs, kas ļaus ieceļot Vjetnamā.

SECINĀJUMS

Nobeigumā jāsecina, ka Vjetnamas vīzas pieprasīšana tiešsaistē ir ātrs un ērts veids, kā ieceļot šajā skaistajā valstī. Pateicoties iespējai iesniegt pieteikumu no jebkuras vietas pasaulē un saņemt vīzu dažu dienu laikā, vīzas iegūšanas process ir kļuvis ērts un efektīvs. Tāpēc, ja plānojat ceļojumu uz Vjetnamu, noteikti izmantojiet tīmekļa vietni https://www.vietnamimigration.com/apply-vietnam-visa/ .

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.