Current time in Vietnam:
Latvian

Kas jums jāzina par Vjetnamas e-vīzas pieteikumu tiešsaistē

Daudzus gadus Vjetnamas vīzas saņemšana ir bijis ilgs un sarežģīts process ceļotājiem no visas pasaules. Tomēr līdz ar Vjetnamas e-vīzas ieviešanu viss ir kļuvis daudz ērtāk un vienkāršāk. Vjetnamas valdība ir atvērusi e-vīzu sistēmu visām tautībām, tādējādi atvieglojot tūristu ieceļošanu valstī. Tagad jūs varat pieteikties Vjetnamas e-vīzas saņemšanai tiešsaistē, veicot tikai dažus vienkāršus soļus.

Vjetnamas e-vīzas priekšrocības

Vjetnamas e-vīzai ir vairākas priekšrocības, kas padara to par populāru izvēli ceļotāju vidū. Pirmkārt un galvenokārt, tā novērš nepieciešamību personīgi apmeklēt vēstniecību vai konsulātu, ietaupot jūsu laiku un pūles. Procesu var pilnībā pabeigt tiešsaistē, atrodoties savā mājoklī. Turklāt e-vīzu sistēma ir pieejama visām tautībām, padarot to par ērtu risinājumu ceļotājiem no visas pasaules.

Vēl viena Vjetnamas e-vīzas priekšrocība ir tās derīguma termiņš. Ar šo vīzu jūs varat uzturēties Vjetnamā līdz 90 dienām ar vienreizēju vai vairākkārtēju ieceļošanu. Tas nozīmē, ka 90 dienu laikā varat ieceļot un izceļot no valsts vairākas reizes, tādējādi tā ir ideāli piemērota tiem, kas vēlas iepazīt dažādus Vjetnamas reģionus. Turklāt e-vīzu var izmantot, lai ieceļotu lidostās, sauszemes ostās un jūras ostās, tādējādi jums ir iespēja izvēlēties vēlamo pārvietošanās veidu.

Vjetnamas e-vīzas saņemšanai nepieciešamie dokumenti

Lai pieteiktos Vjetnamas e-vīzas saņemšanai, jums būs jāsagatavo šādi dokumenti:

  • derīga pase ar vismaz sešu mēnešu derīguma termiņu.
  • pases informācijas lapas digitālā kopija
  • Nesena pases izmēra fotogrāfija (uz balta fona, bez brillēm).
  • derīga e-pasta adrese e-vīzas saņemšanai.

Ir svarīgi atzīmēt, ka pases informācijas lapai un fotogrāfijai jābūt digitālā formātā (JPEG, PNG vai PDF) un jāatbilst Vjetnamas valdības noteiktajām izmēra un kvalitātes prasībām. Ja šīs prasības netiks ievērotas, jūsu pieteikums var tikt noraidīts.

Kā pieteikties Vjetnamas e-vīzas saņemšanai tiešsaistē

Vjetnamas e-vīzas pieteikšanās process ir vienkāršs un saprotams. Lai viss būtu vēl vienkāršāk, mēs iesakām e-vīzas pieteikšanai izmantot tīmekļa vietni https://www.vietnamimigration.com/apply-vietnam-visa/ . Šī vietne piedāvā ātru procesu, 24/7 atbalstu un 100% vīzas apstiprinājuma garantiju, padarot to par uzticamu un ērtu risinājumu ceļotājiem.

Lai sāktu pieteikšanās procesu, jums būs jāaizpilda tīmekļa vietnē pieejamā tiešsaistes pieteikuma veidlapa. Jums būs jānorāda personiskā informācija, piemēram, vārds, uzvārds, dzimšanas datums, valstspiederība un pases dati. Pirms pieteikuma iesniegšanas ir svarīgi vēlreiz pārbaudīt visu informāciju, jo kļūdas var izraisīt kavēšanos vai noraidījumu.

Pēc pieteikuma iesniegšanas jums tiks lūgts samaksāt maksu par vīzas apstrādi. Tīmekļa vietnē var izmantot dažādas maksājumu metodes, tostarp kredītkarti, debetkarti un PayPal, kas ir ērti ceļotājiem no dažādām valstīm. Kad maksājums būs apstiprināts, jūsu pieteikums tiks apstrādāts trīs darba dienu laikā.

Ja e-vīza jums nepieciešama steidzami, varat izvēlēties ekspress pakalpojumu, kas paātrinās procesu un ļaus vīzu apstiprināt četru stundu laikā. Šī iespēja ir ideāli piemērota tiem, kam ir pēdējā brīža ceļojuma plāni vai negaidītas izmaiņas ceļojuma maršrutā.

Kad e-vīza būs apstiprināta, jūs to saņemsiet pa e-pastu PDF formātā. Ieteicams izdrukāt e-vīzas fizisku kopiju un turēt to līdzi visu ceļojuma laiku Vjetnamā. Ierodoties Vjetnamā, jums būs jāuzrāda e-vīza kopā ar pasi imigrācijas amatpersonai, lai ieceļotu valstī.

Nobeigumā var secināt, ka Vjetnamas e-vīza ir ērts un vienkāršs veids, kā ieceļot Vjetnamā visu tautību ceļotājiem. Tā kā pieteikšanās process ir vienkāršs, derīguma termiņš elastīgs un vīza ir pieejama tiešsaistē, tā ir kļuvusi par populāru izvēli tūristu vidū. Tāpēc, ja plānojat ceļojumu uz Vjetnamu, noteikti piesakieties e-vīzai tiešsaistē un padariet savu ceļojumu raitāku un patīkamāku.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.