Current time in Vietnam:
Estonian

Kuidas taotleda Vietnami elektroonilist viisat veebis

Viisa taotlemine võib sageli olla hirmutav ja aeganõudev protsess. Alates lõputute vormide täitmisest kuni pikkade järjekordade ootamiseni saatkonnas võib see olla reisijate jaoks väga tülikas. Vietnami valitsus on siiski astunud sammu selle protsessi mugavamaks ja tõhusamaks muutmiseks kõigi rahvuste jaoks, võttes kasutusele elektroonilise viisasüsteemi (eVisa).

See uus süsteem võimaldab reisijatel taotleda Vietnami viisat veebipõhiselt, välistades vajaduse füüsiliselt saatkonda või konsulaati külastada. Vietnami eVisa on ühekordne või mitmekordne viisa, mis kehtib kuni 90 päeva ja mida saab kasutada lennujaamade, maa- või meresadamate kaudu sisenemiseks. See tähendab, et olenemata teie kodakondsusest saate nüüd hõlpsasti viisat selle kauni Kagu-Aasia riigi külastamiseks.

Kuidas siis Vietnami e-viisat taotleda? See on lihtne ja probleemivaba. Kõik, mida peate tegema, on külastada Vietnami e-viisa ametlikku veebisaiti ja järgida paari lihtsat sammu. Veebisait on kasutajasõbralik ja seal on olemas kogu vajalik teave ja juhised taotlemise protsessi jaoks.

Üks peamisi Vietnami e-viisa eeliseid on mugavus, mida see reisijatele pakub. Vaid paari klikiga saate oma taotluse täita ja esitada selle veebis. Pikkade järjekordade ja lõputu paberimajandus on möödas. See veebipõhine süsteem säästab teie aega ja energiat, võimaldades teil keskenduda oma Vietnami reisi planeerimisele.

Taotluse esitamise protsessi alustamiseks peate täitma veebivormi, kus on teie isikuandmed, näiteks nimi, sünniaeg ja passiandmed. Samuti peate lisama oma passi digitaalse koopia ja hiljutise passi suurusega foto. Protsess on lihtne ja selle täitmine ei tohiks võtta kauem kui 15 minutit.

Kui taotlus on esitatud, saate elektroonilise viisa e-kirja teel 3 tööpäeva pärast. See e-kiri sisaldab linki e-viisa allalaadimiseks, mille saate seejärel välja printida ja Vietnami saabumisel esitada. Oluline on märkida, et teie pass peab kehtima vähemalt kuus kuud alates Vietnami sisenemise kuupäevast.

Neile, kellel on vaja Vietnami reisida lühikese aja jooksul, on võimalik taotleda ka kiirteenust. Selle teenusega saate oma Vietnami e-viisa kätte 4 töötunni jooksul, mis võimaldab teil muretult teha kiireloomulisi reisiplaane.

Et taotlemise protsess oleks veelgi mugavam, soovitame kasutada usaldusväärset ja usaldusväärset veebisaiti https://www.vietnamimmigration.com/apply-vietnam-visa/ . See veebisait pakub kiirteenust, mille puhul on tagatud viisa kinnitamine 1 tööpäeva jooksul. Samuti pakuvad nad 24/7 tuge, et aidata teid mis tahes küsimuste või murede korral. Lisaks pakuvad nad 100% viisavõimaluse garantiid, mis tagavad, et teie viisa on Vietnami saabumisel kehtiv ja aktsepteeritud.

Vietnami e-viisa taotlemine internetis ei säästa mitte ainult aega ja vaeva, vaid pakub ka turvalist ja probleemivaba protsessi. Vietnami sisserändeametiga saate hõlpsasti oma viisa ja saate olla kindel, et teie reisiplaanid Vietnami on kindlates kätes.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Vietnami valitsuse otsus võtta kasutusele elektrooniline viisasüsteem on lihtsustanud reisijate jaoks üle kogu maailma selle imelise riigi külastamist. Tänu veebipõhise taotlemise mugavusele ja tõhususele ei ole Vietnami e-viisa saamine kunagi varem olnud nii lihtne. Miks siis oodata? Taotle oma e-viisat juba täna ja hakka planeerima oma unustamatut reisi Vietnami.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.