Current time in Vietnam:
Czech

Proč si vybrat vietnamská víza online?

Vietnamská víza vyzvednuty při příchodu (VOA-Vietnam visa on arrival) byly představeny v roce 2003 a v roce 2011 se staly nejpoužívanějším způsobem vyřizování víz mezi turisty z Austrálie, Severní Ameriky a Evropy. Spolu s tím, jak Vietnam otevírá své ekonomické a cestovatelské dveře se množství víz typu VOA neustále prudce zvyšuje. Spolu s rostoucím počtem udělených víz však přibývají i společnosti nabízející služby vybavení těchto víz. Průkopnictví v této službě je světově renomovanou službou. Níže můžete najít informace o tom, zda je pro vás použití víz typu VOA dobrou volbou.

1. Jednoduchý postup.

Získání víz typu VOA je vcelku jednoduché. Stačí navštívit webovou stránku www.vietnamimmigration.com, kde vyplníte online formulář a následně klikněte odeslat a uskutečníte platbu pomocí kreditní karty nebo služby paypal. Vyplnění žádosti o udělení víz do Vietnamu trvá několik minut. V průběhu 24 hodin od přijetí platby vám vyřídíme schvalovací dopis od vietnamské vlády, který vám umožní vyzvednout si vaše víza po příjezdu na jedno z mezinárodních vietnamských letišť. Stačí, abyste si tento dopis doma vytlačily a prokázaly se jím při nástupu na palubu a po příjezdu do Vietnamu si převezmete svá víza.

Pokud plánujete do Vietnamu cestovat po souši, musíte si zajistit vietnamská víza, které se připojují k cestovnímu pasu. V tomto případě pro získání víz kontaktujte přímo vietnamskou ambasádu / konzulát.

2. Ušetříte čas.

Místo návštěvy ambasády / konzulátu a čekání několik dní na vaše víza, si nyní můžete podat žádost online na adrese www.vietnamimmigration.com, která vám zajistí víza, které si 24 hodin po zaplacení můžete vyzvednout na mezinárodním vietnamském letišti. Dokonce i v naléhavých případech je možné vaše vietnamské vízum vyřídit v průběhu jednoho pracovního dne. V některých případech se může stát, že bude ambasáda / konzulát ve vaší zemi během svátků uzavřena, avšak naše společnost ve Vietnamu bude k dispozici a umožní vám vybavit vaše víza i během svátků ve vaší zemi.

3. Požádejte o víza odkudkoliv a kdykoliv. Stačí vám počítač s připojením na internet.

Nedělejte si starosti, pokud se ve vaší oblasti nenachází vietnamská ambasáda nebo konzulát. V tomto případě je použití vietnamských víz vyzdvižených po příchodu na letiště nejlepší volbou. Dokonce i během dovolené v jiné zemi můžete prostřednictvím internetu a naší webové stránky www.vietnamimmigration.com jednoduše požádat o vietnamské vízum. Vyplnění žádosti o víza trvá pouze několik minut. V průběhu 24 hodin od přijetí platby dostanete schvalovací dopis od vietnamské vlády, který vám umožní vyzvednout si víza po příjezdu na některém z vietnamských mezinárodních letišť. Stačí si schvalovací dopis vytisknout a prokázat se jím při nástupu na palubu a při příjezdu do Vietnamu si už můžete nechat orazítkovat vaše víza.

Pro další informace nás kontaktujte na adrese info@vietnamimmigration.com.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.