Current time in Vietnam:
Czech

Proč u nás platit vietnamské vízum?

Proč si zažádat s námi?

– Jsme levní: Zkontrolujte si prosím celkovou částku za získání víza na Vietnamské ambasádě či konzulátu ve vaší zemi, a srovnejte ji s částkou u nás. Například 1 měsíční turistické vízum pro jeden vstup do země stojí pouze 6$ + 25$ (10$ je servisní poplatek který zaplatíte nám za doklad o schválení žádosti a 25$ je poplatek za kolek, který pokryje náklady za razítko ve vašem cestovním pasu).

– Méně starostí: Nemusíte kontaktovat Vietnamskou ambasádu nebo konzulát, abyste zahájili proces žádosti. Jednoduše si zažádáte online a obdržíte doklad o schválení žádosti emailem. Ten si pak vytisknete, ukážete při vstupu na palubu letadla, a vízum si pohodlně vyzvednete při přistání.

– Snadná změna data: Pokud získáte vízum na ambasádě, je nemožné měnit předpokládané datum příletu a odletu, ale s vízem při příjezdu můžete datum vstupu a výstupu změnit snadno.

– Na ambasádě zaplatíte za vízum plnou částku, s námi pouze 6$ jako servisní poplatek do chvíle, než si při příletu vyzvednete vízum po ukázání cestovního pasu až přímo ve Vietnamu. Pokud bude vaše cesta zrušena nebo odložena, s námi ušetříte peníze.

– Na ambasádě se vyžaduje delší papírování (doklad o schválení žádosti o vízum) pokud si zažádáte o business vízum, ale s námi to tak není. Pozor, občané některých zemí jako je Irán, Irák, Omán, Spojené arabské emiráty, Pákistán či Bangladéš musejí mít dopis o schválení žádosti z vietnamského imigračního úřadu i za předpokladu, že žádají o turistické vízum. S naší pomocí je tento proces mnohem snazší.

– Rychlost & Podpora 24/7: Konzuláty mají oddělení pro víza otevřena pouze několik hodin nebo pár dní v týdnu. S námi si naopak můžete o vízum při příjezdu zažádat kdykoliv, ve dne i v noci; dokonce i o státních svátcích. Služba na webových stránkách je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a je systematicky automatizovaná.  Kanceláře pro vydávání víz při příletu jsou na letištích také otevřeny 24/7.

Vždy se snažíme udělat maximum pro vaši spokojenost a pohodlí.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.